Ninawa „Pai da Mata“ nejen o medicíně Rapé.

Přinášíme vám druhé video s Ninawou „Pai da Mata“ (otcem lesa), které jsme s Ninawou natočili v Brazílii. Ninawa je velkým šamanem lidu Huni Kuin a spirituálním vůdcem ve vesnici Novo Futuro na řece Humanitá v Acre v Brazílii.

Tentokrát jsme Ninawu poprosili o pár slov k tématice samotných medicín a speciálně k Rapé. Tak jak Ninawa sám velmi dobře vystihl, medicíny za námi přišli až na náš kontinent, který není jejich původním domovem, jsou tu jaksi na návštěvě, a to přináší samo s sebou různá úskalí, které s tím mohou souviset. Proto nám přijde důležité se v práci s medicínou vždy ptát, toho od koho medicínu chceme přijmout, odkud ji má, jestli ji dotyčný sám připravil, a pokud ne, tak jak se k ní dostal, jestli zná lidi, kteří ji připravovali.

Na konci videa můžete vidět jak taková aplikace Rapé vypadá 🙂

Štěpán & Lucie
SARAVA!

SARAVA O VÁNOCÍCHJak bude náš eshop fungovat o vánocich a novém roce?

Z celého srdce Vám děkujeme za přízeň a důvěru. Máme radost z toho, že se k nám vracíte, protože stejně jako i vy, věříme, že naše Rapé je to nejlepší :)
Doprodali jsme veškeré zásoby Rapé a je čas vyrazit na cestu jako každý rok. V půlce prosince odjíždíme do Brazílie abychom přivezli nové čerstvé zásoby!
Tešíme se na Vás v únoru a vy se můžete těšit na čerstvou medicínu!

Přejeme vám hezký vánoční čas!

Štěpán & Lucie
SARAVA!

do eshopu