Nukini

399 1,325  vč DPH

Nukini, je vyráběno vyhradně ženami z kmene.  Obsahuje popel kůry posvátného stromu Tsunu a dalším pralesních bylin. Tyto rostliny ženy za zpěvu posvátných písní drtí. Díky tomu se k nám dostáva krásně voňavé Rapé, které sebou nese jemnou, ženskou, povznášející energii.

Naše Rapé balíme do nerozbitného skla.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme.

Vyrobeno indiány v týdnu 6. – 12. Duben 2024

Nukini, je vyráběno vyhradně ženami z kmene.  Obsahuje popel kůry posvátného stromu Tsunu a dalším pralesních bylin. Tyto rostliny ženy za zpěvu posvátných písní drtí. Díky tomu se k nám dostáva krásně voňavé Rapé, které sebou nese jemnou, ženskou, povznášející energii.

Složení konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tyto vědomosti předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost. To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dozvědět.

Co však o tomto Nukini Tsunu rapé víme, je, že hlavní složky tvoří  popel z kůry posvátného stromu Tsunu (Platycyamus regnellii) a mnoho amazonských bylin.

Nukini je kmen, který je součástí Huni Kuin komunity. Toto Nukini Tsunu rapé je z velké části vyráběno ženami kmene Nukini. A skoro všechna rapé, která přichází od tohoto kmene, jsou ženskou tvorbou. Tato posvátná medicína je vyráběna přímo v Brazílii, oblasti Acré.

Rapé má spíše ženský charakter, probouzí a přináší očistnou energii a vůni. Indiáni také říkají, že vyvažuje energie v naší bytosti a energetickém poli. Co nám naznačuje jeho silnou spirituální sílu a pečující ženskou energii je, že v amazonské bylinné tradici je rostlina Tsunu používána  na pomoc s migrénou, chřipkou, horečkou a při špatném trávení.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nukini“