Nukini

399 1,325 

Nukini, je vyráběno vyhradně ženami z kmene.  Obsahuje popel kůry posvátného stromu Tsunu a šamanského tabáku Mapacho. Tyto dvě byliny ženy za zpěvu posvátných písní drtí a přidávají také další rostliny z tajné receptůry. Díky tomu se k nám dostáva krásně voňavé Rapé, které sebou nese jemnou, ženskou, povznášející energii.

Naše Rapé balíme nově také do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovali co nejdéle čerstvé.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 4. – 10. Srpna 2022

Nukini, je vyráběno vyhradně ženami z kmene.  Obsahuje popel kůry posvátného stromu Tsunu a šamanského Mapacha. Tyto dvě byliny ženy za zpěvu posvátných písní drtí a přidávají také další rostliny z tajné receptůry. Díky tomu se k nám dostáva krásně voňavé Rapé, které sebou nese jemnou, ženskou, povznášející energii.

Receptury konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tyto receptury předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost. To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dozvědět.

Co však o tomto Nukini Tsunu rapé víme, je, že hlavní složky tvoří posvátné Mapacho a popel z kůry posvátného stromu Tsunu (Platycyamus regnellii).

Nukini je kmen, který je součástí Huni Kuin komunity. Toto Nukini Tsunu rapé je z velké části vyráběno ženami kmene Nukini. A skoro všechna rapé, která přichází od tohoto kmene, jsou ženskou tvorbou. Teta posvátná medicína je vyráběna přímo v Brazílii, oblasti Acré.

Rapé má spíše ženský charakter, probouzí a přináší očistnou energii. Indiáni také říkají, že vyvažuje energie v těle. Co nám naznačuje jeho silnou spirituální sílu a pečující ženskou energii je, že v amazonské bylinné tradici je Tsunu používáno na pomoc s migrénou, chřipkou, horečkou a při špatném trávení.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nukini“