Huni Kuin Cumaru

399 1,325  vč DPH

Posvátné Rapé Cumaru, které Vám přivážíme od Huni Kuin Indiánu z oblasti Acré. Přináší velice silnou energii , jeho hlavní složkou je popel z tvrdého dřeva stromu Cumaru, který je jeden z nejvýše se tyčících nad ostatními korunami stromů. Indiáni strom Cumaru a jeho ducha (spirita) vnímají jako jednoho z hlavních učitelů pralesa. Indiáni toto Rapé nazývají “ Černé Rapé”, protože podle jejich tradice dokáže ochraňovat před nízkými energiemi a spirity.

Naše Rapé balíme  do nerozbitného skla.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme.

Vyrobeno indiány v týdnu 6. – 12. Duben 2024

Receptury konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tyto složení předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost. To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dovědět.

Co však o tomto Huni Kuin Cumaru Rapé víme, je, že hlavní složky tvoří  popel z velmi tvrdého dřeva stromu Cumaru (Dipteryx odorata).

Indiáni ho nazývají “stromem, který nelze zabít.” Spirit tohoto stromu je velmi silný, jeho sílu můžeme také poznat díky tomu, že tento strom je jeden z nejvýše se tyčících nad pralesem. Peruánští šamani tento strom nazývají “Shihuahuaco” a zpívají mu v průběhu ceremonií mnoho posvátných písní a modlí se k němu jako k velkému učiteli. 

Spirit tohoto stromu má moudrost mnoha kouzel a je schopen bojovat proti zlu. Huni Kuin indiáni věří, že síla Cumaru spirita je přenášená skrze popel do rapé. Cumaru, indiáni nazývají “černé Rapé,” jež by mělo sloužit proti nízké energii a zlým spiritům, a jeho síla by nás měla duchovně ochraňovat.

Toto rapé je silné, intenzivní, doporučeje k práci s touto energii si vytvořit dobrý prostor.

Záměr a vědomý přístup spojujením se spiritem Cumaru či Shihuahuaco.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Cumaru“