Rapé Cacao

825 1,325  vč DPH

Rapé Cacao je vyrobeno z popele stromu Theobroma cacao a další  amazonské byliny. Toto Rapé energeticky oživuje všechny čakry se zvláštním důrazem na solar plexus a třetí oko. Jeho láskyplná, ale přesto silná energie pomáhá otevření našeho systému a vyladění do vyšších vibrací. My sami jsme byli ohromeni jeho laskavostí a sílou otevírající srdce 🙂

Vyrobeno indiány v týdnu 19. – 25. Únor 2024

Ceremoniální Cacao Criolo - Sarava

Cacao (Theobroma cacao), neboli Kakaovník pravý, pochází z tropické oblasti jižní ameriky, přičemž kvůli jeho plodům, se nyní pěstuje v tropických oblastech celého světa. Rapé z popele tohoto stromu přináší energetickou vzpruhu pro všechny čakry a celý systém. Nejvíce ale působí v srdeční čakře, odkud se jeho laskavá ale přesto silná síla rozlévá do celého těla.

Rapé Cacao nepatří mezi tradiční Rapé užívané mezi amazonskými kmeny. V posledních letech, kdy se práce s touto posvátnou medicínou rozšířila do všech koutů světa si ale našlo právě Rapé Cacao svoje místo hlavně při kakaových ceremoniích, kde jeho síla přináší do těchto rituálů úplně nový rozměr. Právě proto nás zaujalo a rozhodli jsme se, po tom co jsme okusili jeho laskavou ale přesto mocnou sílu, že se s Vámi o něj také podělíme.

Ceremoniální Cacao Criolo - Sarava

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rapé Cacao“