Huni Kuin Imburana

Název Imburana pochazí z Tupi (Guarani) jazyka. Při rozdělění tohoto slova zjistíme, že “y-mb-ú” znamená vodní strom a “ra-na” je možné přeložit jako falešný. Je to velmi oblibené a uznávané rapé mezi Huni Kuin indiány pro svou sílu. Je vyráběno z popele plodu Imburana stromu.

Naše Rapé balíme do  nerozbitného skla.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme

Vyrobeno indiány v týdnu 24. – 30. Srpen 2020

 

Tento produkt je momentálně nedostupný.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Složení konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost.

To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dovědět.

Co však o tomto Huni Kuin Imburana rapé víme, je, že hlavní složky tvoří popel z plodu stromu Imburana, Amburana nebo Cumaru de Cheiro (Amburana acreana).

Název Imburana pochazí  z Tupi (Guarani) jazyka. Při rozdělění tohoto slova zjistíme, že “y-mb-ú” znamená vodní strom a “ra-na” je možné přeložit jako falešný.

Je to velmi oblibené a uznávané Rapé, Indianí v bežném životě používají různé časti stromu či plody Imburany pro uvolnění při respiračních problémech, astmatu, alergii. Toto rapé je ručně vyráběno Huni-Kuin indiány, “Huni”-lidé, “Kuin”- skuteční.

Pusobení rapé Imburany je silné, přináší propojení s duchem přirody.  Působení tohoto rapé je hluboké a energie Imburanydo doznívá dlouho v energii prostoru. 


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Imburana“