Huni Kuin Imburana

Název Imburana pochazí z Tupi (Guarani) jazyka. Při rozdělění tohoto slova zjistíme, že “y-mb-ú“ znamená vodní strom a “ra-na” je možné přeložit jako falešný. Je to velmi oblibené a uznávané rapé mezi Huni Kuin indiány pro svou sílu. Je ceremoniálně vyráběno z popele plodu Imburana stromu a Mapachos.

Naše Rapé balíme nově také do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovali co nejdéle čerstvé.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 9. – 15. Březen 2020

Kategorie: , Štítky: , , ,

399.00 1,325.00 

Zrušit výběr

Popis

Receptury konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tyto receptury předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost.

To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dovědět.

Co však o tomto Huni Kuin Imburana rapé víme, je, že hlavní složky tvoří posvátný tabák -Mapacho (Nicotiana rustica) a popel z plodu stromu Imburana, Amburana nebo Cumaru de Cheiro (Amburana acreana).

Název Imburana pochazí  z Tupi (Guarani) jazyka. Při rozdělění tohoto slova zjistíme, že “y-mb-ú“ znamená vodní strom a “ra-na” je možné přeložit jako falešný.

Je to velmi oblibené a uznávané Rapé, Indianí v bežném životě používají různé časti stromu či plody Imburany pro uvolnění při respiračních problémech, astmatu, alergii. Toto rapé je ručně vyráběno Huni-Kuin indiány, “Huni”-lidé, “Kuin”- skuteční.

Pusobení rapé Imburany je silné, přináší propojení s duchem přirody a zvědomění síly v těle. Je dobré  k tomuto rapé přistupovat s úctou. Působení tohoto rapé je hluboké a energie Imburany je dlouho doznívající v těle. Doporučujeme si udělat vždy dobrý a bezpečný prostor na aplikaci.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost-
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Huni Kuin Imburana”