Shawãdawa – Mulateiro

Rapé Mulateiro od Zaquel Rosana, indiánky kmene Shawandawa, je silnější a je vyráběno s modlitbami a záměrem  transformace a povznesení ducha. Rapé je vyrobeno z popele kůry stromu Mulateiro a dalších bylin. Indiáni volají spirita Mulateira pro obnovu sily těla a transformaci ducha. Jak říká Zaquel Rosana “ jestliže v našem životě vidíme opakující se nefunkční vzorce našeho chování, či opakující se emoce, které nám nedělají dobře je vhodné na pomoc přivolat Maestro plantas Mulateiro.”

Vyrobeno indiány v týdnu 16. – 22. Říjen 2023

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Indiáni strom Mulateiro vnímají jako velkého pomocníka pro obnovu sil těla a transformaci ducha, také  tento strom využívají k lečení těla, vyrábí z něj výluhy, čaje, obklady a krémy.

Mulateiro (Calycophyllum spruceanum) indiáni nazývají také jako “strom, který několikrát za rok vysvleče svou kůru”, a protože Indiáni všechny své nauku získávají především ze symboliky přírody, tohle je pro ně jedno z největších znamení transformace.

Toto rapé vyrábí indiánka kmene Shawandawa – Zaquel Rosana, která je dcerou známe dony Francisquinhy, které si velíce vážíme, její cesta je ryzí a do výroby je zasvěcená rodovou linií.

Rapé Mulateiro patří mezi naše tradiční rapé, které u nás na SARAVA.cz najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Shawandawa, přessto, že základní plantas Mulateiro je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a maestro plantas. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shawãdawa – Mulateiro“