Huni Kuin Mulungu

399 1,325  vč DPH

Huni Kuin Mulungu je velmi oblíbené Rapé mezi brazilci. Síla tohoto Rapé působí v oblasti srdeční čakry a srdce, jeho energie je silná ale přitom uklidňující, hřejivá a přináší kvalitu středu, míru a pokoje. Toto opravdu krásné Rapé propojuje naši bytost s laskavostí a jasností.

Vyrobeno indiány v týdnu 20. – 26. Květen 2024

Huni Kuin Mulungu je velmi oblíbené Rapé mezi brazilci. Jeho základ tvoří posvátné Mapacho a popel ze stromu Erythrina Mulungu. Mulungu je léčivá rostlina pocházející z Latinské Ameriky a vyskytuje se od Kostariky po Brazílii. Odvar z kůry Mulungu od nepaměti používá domorodé obyvatelstvo jako přírodní sedativum.

Síla tohoto Rapé působí v oblasti srdeční čakry a srdce, jeho energie je silná ale uklidňující, hřejivá a přináší kvalitu středu, míru a pokoje. Propojuje naši bytost s laskavostí a jasností.

Erythrina mulungu, strom vysoký až 10 m, je v Brazílii znám též pod názvy colorines, chilicote nebo tzompanquahuitl a v lidovém léčitelství se odvar z jeho kůry používá při depresích, stresu, hysterii, panických poruchách, nespavosti a jiných poruchách spánku, ale i při nemocech jater. Mulungu také snižuje krevní tlak a normalizuje srdeční arytmie. Jako přírodní sedativum má hepatonický účinek, to znamená, že tonizuje, vyvažuje a posiluje játra, odbourává vysokou hladinu enzymů přítomných v játrech a sklerózu.

Mulungu řadu biologicky účinných látek, z nichž nejvýznamnější jsou iso flavonoidy daidzein a phaseollin, a zejména alkaloidy. V experimentech na zvířatech byl prokázán silný anxiolytický a antikonvulzivní účinek mulungu, za nějž jsou odpovědné právě erythrinové alkaloidy, především erytravin a erysotrin.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Mulungu“