Rapé Jurema Preta

399 1,325  vč DPH

Jurema je od nepaměti rituálně používaná šamany jako jedna z rostlin největší spirituální síly, která přináší léčivé vize, pomáhá zlepšovat jasnovidectví a mediumystické schopnosti. Je skvělým pomocníkem pro čištění energie. Rapé Jurema proniká hluboko do energetického pole a přináší sílu, která se projevuje zpočátku jemně ale svojí postupně sílící vibrací pracuje v energetickém poli srdce a srdeční čakry.

Vyrobeno indiány v týdnu 6. – 12. Duben 2024

Jurema preta

Jurema-preta (černá, známá jako Mimosa Hostilis je keř patřící do čeledi Fabaceae, vyskytující se téměř na celém severovýchodě Brazílie a také v Salvadoru, Hondurasu, Mexiku, Panamě, Kolumbii a Venezuele. Tradičně se používá pro léčebné a náboženské účely. Jeho kůra se používá k léčebným účelům.

Jurema umožňovala příslušníkům kmene nahlédnout do světa zemřelých. Používala se především v obřadech, které předcházely válečným tažením kmene. Jurema umožňovala, aby příslušníci kmene vydrželi celou noc před bojem vzhůru a byli propojeni léčivými vizemi.

Je známo mnoho posvátných písní a Icaros pro sílu rostliny Jurema, doporučujeme si nějakou z těchto písní zazpívat při použití Jurema Preta. 🙂

Produkty z tohoto stromu slouží především k péči o pokožku v případě výskytu vrásek, oparů, akné, jizev, ekzémů i atopických, popálenin, strií, celulitidy, řezných ran… Prášek z kůry obsahuje 16% tříslovin, které působí svíravě, čímž dochází k zastavení krvácení kůže. Tento proces pomáhá chránit tělo před infekcí, zatímco kůže buduje novou ochrannou tkáň. V současné době je Tepezcohuite (Mayský název pro Mimosa Hostilis) využíván k výrobě vlasových a kožních produktů, které slouží k omlazení pleti.

Jurema preta

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rapé Jurema Preta“