Yawanawá Paricá

Toto krásné rapé pomalu rozprostírá svojí sílu. Rapé Paricá od kmene Yawanawa přináší hloubku a zklidnění ve všech našich tělech. Zasahuje jako jehla do středu vnímání s chirurgickou přesností, čímž pomáhá při odstraňování negativních a zaseknutých energií v těle a mysli.
Rapé Paricá působí v oblasti třetí čakry – Solar Plexu.

Vyrobeno indiány v týdnu 3. – 9. Říjen 2022

Kategorie: , Štítky: ,

399 1,325 

Popis

Rapé Paricá je využívaná hojně v šamanském zasvěcování, kde adept, který aspiruje na pozici šamana – léčitele, upadá do transu a vstupuje do komunikace s duchy. Získává tak schopnosti léčitele, poradce a věštce.

Paricá je rapé připravené z popele semen stromu Anadenanthera peregrina, který dorůstá až do výšky 37 metrů. Semena tohoto stromu obsahují velké množství alkaloidů, a proto jsou v různých formách využívány šamany v jižní americe v posvátných rituálech. V tradičním léčitelství se kůra využívá jako expectorans při léčbě zánětu horních cest dýchacích.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,