Shawãndawa – Tsunu

Rapé je vyrobeno z popele kůry stromu Tsunu či také známého jako Pau Perreira. Shawandawa kmen Tsunu vnímá jako mužskou sílu a sílu šamanů. Tsunu rapé je vhodné pro přivolání léčivých sil, evoluci našeho ducha a hlubší propojení našeho ducha s matérií. Rapé vyrábí indiánka kmene Shawandawa Zaquel Rosana, která je dcerou známe dony Francisquinhy, které si velíce vážíme, její cesta je ryzí a do výroby je zasvěcená rodovou linií.

Vyrobeno indiány v týdnu 16. – 22. Říjen 2023

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Tsunu (Platycyamus regnellii) neboli Pau Perreira je vnímaný jako veliký Maestro plantas, který přivolává mužskou sílu, a sílu šamanské nauky. Síla Tsunu neboli Pau Perreira je často přivolávaná indiány, když je zapotřebí léčivé síly pro pozvednutí našeho ducha. Toto rapé taky může napomáhat snění a prohloubení meditace.

Rapé Tsunu patří mezi naše tradiční rapé, které u nás na SARAVA.cz najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Shawandawa, přessto, že základní plantas Tsunu je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a maestro plantas, a hlavně ceremoniálního postupu. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Rozměry 3 × 3 × 5 cm
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shawãndawa – Tsunu“