Huni Kuin Mulateiro

399 1,325  vč DPH

Huni Kuin Mulaterio převyšuje většinu ostatních Rapé jeho energii a spirituálním přínosem. Vysoce jemný prášek má světle šedý vzhled. Silná energie má tendenci se “rozšiřovat” do prostoru a postupně směřovat k balancu a harmonie.

Naše Rapé balíme do nerozbitného skla.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme.

Vyrobeno indiány v týdnu 19. – 25. Únor 2024

Říká se, že amazonské ženské bojovnice se koupali v noci za úplňku v koupeli připravené z kůry stromu Mulateiro, aby zůstali vždy mladé a krásné, a proto je Mulateiro mezi kmeny znám jako strom mládí. Také muži pijí čaj tohoto stromu pro mužnost, sílu a vytrvalost.

Toto silné Rapé je tvořeno směsí z různých amazonských rostlin a popele z kůry stromu Mulateiro (Calycophyllum spruceanum). Tento strom se nachází výhradně v Amazonii, jeho použití má dlouhosáhlou tradici v indiánské kultuře pro jeho regenerační, protiplísňové, antiparazitické, antibakteriální vlastnosti, stejně jako pro léčení diabetu a rakoviny kůže – což naznačuje jeho harmonizační potenciál na energetické úrovni. Kůra stromu má fascinující roční cyklus kdy celá opadá a znovu se regeneruje. To samo o sobě naznačuje jeho energetické možnosti, které souvisí s tímto cyklem.

Rapé Mulateiro používá hlavně kmen Huni Kuin pro svou sílu, schopnost omlazování a mnoho dalších výhod. 

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Mulateiro“