Huni Kuin Mulateiro

Huni Kuin Mulaterio převyšuje většinu ostatních Rapé v jeho síle a intenzitě. Vysoce jemný  prášek má světle šedý vzhled. Počáteční silný nával energie má tendenci se “rozšiřovat” do prostoru a postupně směřuje k pocitu klidu a rovnováhy.

Naše Rapé balíme nově také do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovali co nejdéle čerstvé.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 3. – 9. Říjen 2022

Kategorie: , Štítky: , , ,

399 1,325 

Popis

Říká se, že amazonské ženské bojovnice se koupali v noci za úplňku v koupeli připravené z kůry stromu Mulateiro, aby zůstali vždy mladé a krásné, a proto je Mulateiro mezi kmeny znám jako strom mládí. Také muži pijí čaj tohoto stromu pro mužnost, sílu a vytrvalost.

Toto opravdu silné Rapé je tvořeno směsí Mapacha a popele z kůry stromu Mulateiro (Calycophyllum spruceanum). Tento strom se nachází výhradně v Amazonii, jeho použití má dlouhosáhlou tradici pro jeho regenerační, protiplísňové, antiparazitické, antibakteriální vlastnosti, stejně jako pro léčení diabetu a rakoviny kůže – což naznačuje jeho harmonizační potenciál na energetické úrovni. Kůra stromu má fascinující roční cyklus kdy celá opadá a znovu se regeneruje. To samo o sobě naznačuje jeho energetické možnosti, které souvisí s tímto cyklem.

Rapé Mulateiro používá hlavně kmen Huni Kuin pro svou sílu, schopnost omlazování a mnoho dalších výhod. Je to velmi silná směs, která podporuje koncentraci a zaostření. Používá se také k uvolnění napětí v pravém a levém mozkovém laloku, čímž se naše tělo, mysl a duch dostane do rovnováhy a my vnímáme pocit vystředění.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,