Shawãdawa – Parica / Puxuri

399 825  vč DPH

Rapé je vyrobené indiánem Tete Pawã kmene Shawandawa, který je synem známe dony Francisquinhy. Rapé je vyrobeno z popele stromu Parica a byliny Puxuri. V indiánských tradicích Parica slouží k zasvěcování adepta do šamanských praktik. Jak sám Tete Pawã říká: “ Je to velice silné rapé, které napomáhá spojení s předky a průvodci, učí nás očistě a tomu, jakým způsobem pracovat s energii v našem běžném životě.” Parica je hojně využívaná v indiánském a pralesním léčitelství k různým výluhům a obkladům.

Vyrobeno indiány v týdnu 13. – 19. Květen 2024

Parica (Schizolobium amazonicum), je ceněná léčivá bylina, která je hojně využívaná v lidovém léčitelství. Rapé z něj je spíše očistného rázu. Toto rapé přivolává naše předky a průvodce. Je velice vhodné k mediumistycké práci a otevírání komunikace s vyššími sférami.

Tete Pawã z kmene Shawandawa přidává k Parice mnoho posvátných rostli a také Puxuri, které rapé pozvedá na jinou úroveň a přináší lehkou květnatou vůni.

Tete Pawã, je náš kamarád, kterého ryzí cestu, způsobu výroby a přístupu k silovým rostlinám si velmi vážíme.

Rapé Parica patří mezi naše tradiční, které u nás na SARAVA.cz  najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Shawãdawa, přesto, že základní plantas Parica je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a maestro plantas, a hlavně ceremoniálního postupu. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shawãdawa – Parica / Puxuri“