Shawãdawa – Sansara

Rapé je vyrobené indiánem Tete Pawã kmene Shawãdawa, který je synem známe dony Francisquinhy. Rapé je vyrobeno ze sušených listů Sansara a popele Canela de Velho. Jak sám Tete Pawã říká “ sansara listy v propojení s Canela de Velho přivolávají spirity pralesa a průvodce pralesních nauk. Proto je toto rapé vhodné k meditaci, propojení s přírodou a modlitbě.  Rapé je velice jemné textury a přitom přináší energetickou sílu.

Vyrobeno indiány v týdnu 12. – 18. Červen 2023

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Sansara listy (Sanchezia nobilis), jsou čerstvě nasbírané, usušené na slunci a namleté na jemný prach. Tyto listy pro rapé a meditaci neužívá jen kmen Shawandawa ale také kmen Nukini, Kaxinawa, Yawanawa.

Canela de Velho, je pro nás již známá Maestro plantas. Kombinace těchto plantas vytváří Rapé velice vhodné pro vnitřní usebrání, modlitbu a přivolání sil pralesa.

Rapé vyrábí indián kmene Shawandawa Tete Pawã, je to náš kamarád, kterého ryzí cestu, způsobu výroby a přístupu k silovým rostlinám si velmi vážíme.

Traduje se, že listy Sansara mají speciální protirakovinné, antibakteriální, protiplísňové, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které mohou být prospěšné pro člověka.

Rapé Canela de Velho patří mezi naše tradiční rapé, které u nás na SARAVA.cz najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Shawandawa, přesto, že základní plantas Canela de Velho je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a maestro plantas. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shawãdawa – Sansara“