Huni Kuin Jatobá

399 1,325  vč DPH

Jatobá je extra silné Rapé. Jeho mocná energie míří přímo do srdeční čakry kde se rozlévá jeho síla. Jatobá přináší silnou uzemněnou energii, podporuje duchovní sílu a má mužskou, ale pečující energii. Je vhodná pro práci v okolí solár plexu, třetího oka, koruní a hrdelní čakry.

Vyrobeno indiány v týdnu 20. – 26. Květen 2024

Jatoba je oficiálně známá jako Hymenaea courbaril. Je to vysoký baldachýn deštného pralesa. Některé stromy Jatoby dosahují tyčících se výšek 30m. Strom je součástí čeledi Fabaceae. Hymenaea courbaril se nachází od severu k jihovýchodu Brazílie. Od starověku se Jatoba používá v přírodních prostředcích proti onemocněním včetně kašle a zánětu průdušek a mnoha dalších.

Je to také skvělý prostředek posilující energii bez kofeinu nebo jiných škodlivých stimulantů. Mnoho amazonských domorodých kmenů používá Jatobu různými způsoby. Je běžné použití Jatobá pryskyřice jako součásti nápojů lásky. Tato pryskyřice se také pálí jako kadidlo při svatebních obřadech.

Jatobá má také pozoruhodné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Studie provedená na brazilské univerzitě v Brazília zjistila, že fytochemikálie, včetně kyseliny fytové, v Jatobě mohou pomoci snížit otoky a podráždění. Může být také prospěšná v boji proti široké škále škodlivých organismů, jako jsou bakterie a viry.

Jatobá je vynikajícím zdrojem vitaminu C a minerálů, jako je železo, fosfor, draslík, hořčík a vápník. Posiluje imunitní systém, reguluje krevní tlak, napomáhá výkonu mozku díky přítomnosti hořčíku. Skvělý dekongestant (odstranění zduření) a expektorans (odstraňuje hlen z dýchacích cest).

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Jatobá“