Huni Kuin Pau Pereira

399  - 1,325  825  vč DPH

Pau Pereira od kmene Huni Kuin je silné Rapé s tendencí k nejen energetickému čištění a energetickému léčení.

Vyrobeno indiány v týdnu 20. – 26. Květen 2024

(Hodnocení: 1)

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Pau Pereira přináší duševní, emocionální, energetické, duchovní a fyzické očištění. Pomáhá při meditaci, relaxaci, odhodlání a soustředění a podporuje větší koncentraci mysli.

Vlastnosti stromu Pau Pereira (Platycyamus regnellii), jedné z nejdůležitějších rostlin v Brazilském léčitelství, spočívají v jeho hořce chutnající kůře, která se používá k mnoha vývarům v domácím léčitelství. Podle brazilských vědců je síla rostliny způsobena alkaloidem nacházejícím se v její kůře.

Pomáhá v případech malárie, nechutenství, špatného trávení, závratích, zácpě, nechutenství. Účinně také pomáhá proti horečce, má tonizující, hepatoprotektivní a zažívací účinek. Kromě toho je to jedno z nejtradičnějších Rapé domorodých obyvatel Amazonie.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Varianty balení

, ,

1 recenze Huni Kuin Pau Pereira

  1. Veronika Kadlecová (ověřený vlastník)

    Úžasná medicina!

Přidat recenzi