Huni Kuin Pau Pereira

Pau Pereira od kmene Huni Kuin je silné Rapé s tendencí k nejen energetickému čištění a léčení. Doporučují se malé až střední dávky, protože větší dávky mohou být nadmíru intenzivní a čistící, což je považováno za známku detoxikace. Doba trvání efektů produkovaných tímto Rapé může trvat mnoho minut, proto doporučujeme aplikaci v sedě.

Vyrobeno indiány v týdnu 3. – 9. Říjen 2022

Kategorie: , Štítky: , ,

399 1,325 

Popis

Rapé Pau Pereira přináší duševní, emocionální, energetické, duchovní a fyzické očištění. Pomáhá při meditaci, relaxaci, odhodlání a soustředění a podporuje větší koncentraci mysli.

Léčivé vlastnosti stromu Pau Pereira (Platycyamus regnellii), jedné z nejdůležitějších léčivých rostlin v Brazílii, spočívají v jeho hořce chutnající kůře, která se používá k mnoha domácím lékům. Podle brazilských vědců je síla rostliny způsobena alkaloidem nacházejícím se v její kůře.

Pomáhá v případech malárie, nechutenství, špatného trávení, závratích, zácpě, nechutenství. Účinně také pomáhá proti horečce, má tonizující, hepatoprotektivní a zažívací účinek. Kromě toho je to jedno z nejtradičnějších Rapé domorodých obyvatel Amazonie.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,