Huni Kuin Tsunu

399 1,325  vč DPH

Naše Tsunu je velmi silné rapé vyrobeno kmenem Huni Kuin, hojné používané k přípravě a “otevření” ducha před hloubkových práci sám se sebou. Tsunu Rapé přináší léčivou sílu Pao Pereira, a tak napomáhá hojení tím, že otevírá srdce a odstraňuje energetickou nerovnováhu a podporuje uvolňování nemocí z mentálních, emočních a duchovních těl.

Naše Rapé balíme do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovali co nejdéle čerstvé.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme.

Vyrobeno indiány v týdnu 18. – 24. Březen 2024

Tsunu je jedno z nejrozšířenějších a nejstarších druhů Rapé. Je vyrobeno z popela posvátného stromu Tsunú, neboli “Pao Pereira” (Platycyamus regnellii). Pao Pereira je známý nejen pro svojí krásu (je to strom rostoucí do výšky 10-20 metru), ale i proto, že je považován za jednu z deseti nejdůležitějších brazilských léčivých rostlin Amazonie. Maceráty a výluhy připravené z kůry tohoto stromu se používají v domorodém léčitelství k léčbě různých onemocnění, včetně malárie, poruch trávení, zácpy, horečky, bolesti jater, rakoviny a jako sexuální stimulanty. V soucasné době je možné najít na trhu velký počet preparátů a tinktur z Pao Pereira určených právě jako podpůrná léčba rakoviny.

Indiáni říkají se, že  rapé Pau Pereira otevírá čakru třetího oka a čistí duševní mlhu a zmatek, uvolňuje negativní myšlenky a propojuje nás s dechem a rozšiřuje naše spojení s duchem.

 

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Tsunu“