Huni Kuin Murici

399 1,325  vč DPH

Rapé Murici, je jedno z našich nejoblíbenějšíh Rapé, které pro nás vyrábí indiáni z kmene Huni Kuin, kteří ho nazávají “Rapé bojovníkem”. Přášek je velmi jemný a obsahuje mnoho bylin, nám je však známá jen kůra stromu Murici, která se spalí na popel. Tato kombinace dokáže vyvolat velkou energetickou a spirituální sílu.

Naše Rapé balíme do nerozbitného skla.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme.

Vyrobeno indiány v týdnu 20. – 26. Květen 2024

Indiáni rapé Murici také nazývají “Rapé bojovníkem”. Má velmi silnou mužskou energii. Napomáhá v uzemňování a léčení energií v oblasti podbřišku. “Rapé bojovník” je velkým pomocníkem ve zkontaktování vnitřní síly. Pomáhá nalézt sílu k jednání, zaměřit se na cíl a udržet jasnost v naší mysli.

složení konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tyto rsložení předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost. To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dovědět.

Co však o tomto Huni Kuin Murici rapé víme, je, že hlavní složky tvoří popel z kůry stromu Murici (Byrsonima crassifolia).

Rapé, které je vám nabízeno, pochází od Huni Kuin indiánů z oblasti Acré. Jedná se o velmi jemný prášek, u kterého je vynaloženo velké úsilí, aby se docílilo této kvality.

Strom Murici produkuje ovoce, které je velmi ceněné mezi pralesní zvěří, je důležitou součástí jejich stravy. Energetický a a spirituální potenciál využití popele stromu Murici můžeme vidět i díky tomu, že Indiáni z kůry stromu vytvářejí odvary, které napomáhají proti zánětům pohlavních orgánů či průjmům. V indiánské vesnici též můžete vidět, jak se drtí kůra Murici na pomoc proti kožním onemocněním či hadímu uštknutí. Murici kůra je bohatá na tanin, je silně antibakteriální, protizánětlivá a protiplísňová. 

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Murici“