Huni Kuin Murici

Rapé Murici, je jedno z našich nejoblíbenějšíh Rapé, které pro nás vyrábí indiáni z kmene Huni Kuin, kteří ho medicínsky nazávají “Rapé bojovníkem”. Přášek je velmi jemný a obsahuje mnoho bylin, nám je však známá jen kůra stromu Murici, která se spalí na popel a posvátný šamanský tabák mapacho. Tato kombinace dokáže vyvolat velkou sílu v našem fyzické a energetickém těle.

Naše Rapé balíme nově také do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovali co nejdéle čerstvé.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 8. – 14. Červen 2020

Kategorie: , Štítky: , , ,

329.75  bez DPH
399.00  vč DPH

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis

Receptury konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tyto receptury předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost.

To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dovědět.

Co však o tomto Huni Kuin Murici rapé víme, je, že hlavní složky tvoří posvátný tabák -Mapacho (Nicotiana rustica) a popel z kůry stromu Murici (Byrsonima crassifolia).

Rapé, které je vám nabízeno, pochází od Huni Kuin indiánů z oblasti Acré. Jedná se o velmi jemný prášek, u kterého je vynaloženo velké úsilí, aby se docílilo této kvality.
Indiáni rapé Murici také nazývají “Rapé bojovníkem”. Má velmi silnou mužskou energii. Napomáhá v uzemňování a léčení energií v oblasti podbřišku. “Rapé bojovník” je velkým pomocníkem ve zkontaktování vnitřní síly. Pomáhá nalézt sílu k jednání, zaměřit se na cíl a udržet jasnost v naší mysli.

Strom Murici produkuje ovoce, které je velmi ceněné mezi pralesní zvěří, je důležitou součástí jejich stravy. Indiáni také z kůry stromu vytvářejí odvary, které napomáhají proti zánětům pohlavních orgánů či průjmům. V indiánské vesnici též můžete vidět, jak se drtí kůra Murici na pomoc proti kožním onemocněním či hadímu uštknutí. Murici kůra je bohatá na tanin, je silně antibakteriální, protizánětlivá a protiplísňová.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost-
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Huni Kuin Murici”