Kuntanawa Mel

399 1,325  vč DPH

Rapé Mel  v sobě nese jemnou sílu, je tím pravým posvátným nástrojem pro delikátní, subtilnější práci. Přináší energii srdce, lásky, důvěry a objetí.

Toto Rapé prosvětluje oblast srdeční čakry a s naší vlastní esencí.

Rapé Kuntanawa – Mel  je Rapé od kmene Kuntanawa, který pracuje a má silný kontakt se silou pralesa.

Vyrobeno indiány v týdnu 19. – 25. Únor 2024

Mel  je Rapé vyrobené kmenem Kuntanawa, žijícím v Brazílii, v Acré na horním toku řeky Tejo, Alto Juruá.
Ve vesnici Kuntamanã, žije “vůdce” a Pajé Haru Kuntanawa, který pomáhá svému kmeni se znovu postavit pevně na nohy a získat plné etnické uznání. Protože právě tento kmen v době kaučokového boomu v Brazílii skoro zanikl a díky tomu ztratil mnoho svých tradic a kmenový jazyk.

Nyní je v kmeni Kuntanawa okolo 350 indiánů a právě Pajé Haru je velkou pomocí pro obnovu kmenových hodnot.

S pomocí posvátného spiritu pralesa se Kuntanawa kmen znovu probouzí a rozpomíná. Jak sám Pajé Haru říká “Věřím, že skrze rostliny síly a její vedení objeví lid Kuntanawa své starodávné znalosti a rozpomenou se na ztracené zvyklosti.”

Právě proto jsme se rozhodli s Vámi sdílet Rapé, kmene Kuntanawa, který má tak speciální a hluboký vztah s touto šamanskou cestou rozpomínání.

Rapé Mel  v sobě nese jemnou sílu, je krásným prostředníkem pro subtilnější práci. Přináší energii srdce, lásky, důvěry a objetí. Toto Rapé prosvětluje oblast srdeční čakry a přináší propojení s naší milovanou liánou z pralesa a s naší vlastní esencí.

Haru Kuntanawa

Haru Kuntanawa vytvořil také projekt  “Kunta” v kterém je středobodem  vesnice Kuntamanã, kde žijí členové kmene a zároveň je vesnicí vzájemného setkávání kmenů jako napřiklad Yawanawa, Poyanawa, Kaxinawa, Jaminawa, Deadawa. Huru se snaži vytvářet udržitelné projekty ve vesnici  jako řemesela, živou lékárnu, zalesňování, chovu ryb a další projekty, které přináší  kulturní, environmentální, sociální a ekonomické hodnoty. A  Hlavně kmeny si mezi sebou předávají znalosti a rozpomínají si na pradavné nauky ztracené mezi slovy.

XARA XARA HUAX HAUX

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kuntanawa Mel“