Shawãdawa – Samauma / Puxuri

Rapé ze Samauma a Puxuri, přináší sílu a energii, která se rozlévá v oblasti srdce, je vyráběno s mnoha modlitbami a přináší nadhled, modlitbu, hluboké uvolnění, díky čemu se můžeme více ponořit do sebe a vnímat, co se skutečně děje v celém našem energetickém poli a kam nás Velký Duch vede. Toto rapé je vyrobeno indiánkou kmene Shawãndawa – Zaquel Rosana, která je dcerou známe dony Francisquinhy, její cesta je ryzí a do výroby je zasvěcená rodovou linií.

Vyrobeno indiány v týdnu 16. – 22. Říjen 2023

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Samauma

Rapé je vyrobeno z popele stromu Samauma a dalších amazonských rostlin. Síla stromu samauma provází indiány celý život, díky jeho výšce a velikosti, je tento strom středobodem pralesa. Jeho velikost se neodráží jen v matérii, ale také ve spirituální úrovní. Toto rapé povznáší našeho ducha a vědomí do vyšších úrovní a dovoluje nám nahlédnout nad realitu. Jako když orel letí nad krajinou.

Samauma (ceiba pentandra) je jeden z největších stromů v pralese, dorůstá výšky až 80 metrů. Indiáni ho vnímají jako velkého spirituálního učitele a maestro plantas. Samauma je nazývaná a uctívaná indiány jako “Matka pralesa” a možná také díky tomu, je toto rapé úžasný pomocníkem k otevření srdce a ponoření se do tématu emočních vazeb v našem životě.

Zaquel Rosana z kmene Shawandawa přidává k Parice mnoho posvátných rostli a také Puxuri, které rapé pozvedá na jinou úroveň a přináší lehkou květnatou vůni.

Rapé Samauma patří mezi naše tradiční, které u nás na SARAVA.cz najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Shawandawa, přesto, že základní plantas Samauma je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a maestro plantas. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shawãdawa – Samauma / Puxuri“