Huni Kuin Caneleiro

399  - 1,325  825  vč DPH

Rapé Caneleiro patří podle naší zkušenosti mezi Rapé, které přináší silnou energiií. Je vhodné pro zvědomnění prostoru, přítomnosti a usebrání energie do vnitřního prostoru.

Jedno z našich opravdu oblíbených indiánských Rapé.

Naše Rapé balíme  do nerozbitného skla.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme.

Vyrobeno indiány v týdnu 1. – 7. Červenec 2024

Rapé Caneleiro od kmene Huni Kuin je směsí z popele kůry stromu Caneleiro (Cenostigma macrophyllum). Je to strom velmi blízký stromu nesoucí název Canela de Velho, Maraximbé nebo Fava do Campo. Roste do výšky 10 – 20 metrů.

Rapé Caneleiro patří podle naší zkušenosti mezi ty silnější. Je vhodné pro zvědomnění prostoru, přítomnosti a usebrání energie do vnitřního prostoru.
Složení konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tato vědomost předává  skrze pokolení a je vnímána jako posvátnost. 

To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dovědět. Kůra stromu Caneleiro podle vědeckých tvrzení obsahuje látky s protizánětlivými účinky. Domorodé kmeny jeho kůru využívají také pro hojení ran na kůži, proti průjmům a nízké hladině cukru.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Caneleiro“