Antonio Ikamuru – Huni Kuin Pajé o medicíně Rapé

Bylo nám ctí u nás uvítat Huni Kuin PajéAntonia Sabina Sales Kaxinawu – Ikamuru (62) spolu se synem Gilmarem (33) a anglicky hovořícím průvodcem Rodriguem. Na jejich cestě po Evropě se zastavili na různých místech, kde sdíleli svoji tradiční léčivou práci mezi lidmi.

Požádali jsme Antonia Ikamuru aby nám řekl pár slov o medicíně Rapé. Jak s touto medicínou Huni Kuin pracují, jak ji vyrábí a na co si dát při její výrobě pozor. Celý rozhovor jsme natočili, abychom ho mohli s vámi sdílet, protože medicínu Rapé máme moc rádi a už se jí věnujeme 8 let.  Rapé se stalo součástí našeho života a naší práce s medicínami. Věříme, že tento rozhovor vám pŕinese dalśí vhled do práce s touto krásnou amazonskou medicínou, a také přispěje k pozvednutí kultury kolem této medicíny u nás.

Na konci videa můžete vidět jak taková aplikace Rapé vypadá 🙂

Štěpán & Lucie
SARAVA!

 

Pokud se vám nezobrazují titulky, tak se na video podívejte přímo na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=opj7lgjuYB8&t=71s

SARAVA OVER THE END OF THE YEARWe are heading to the south!

We thank you for your favor and trust. We are pleased that you are coming back to us, because like you, we believe that our Rapé is the best :)
We sold out all the Rapé supplies and it's time to go on a journey like every year. In mid-December we leaving to Brazil to bring fresh supplies!
We look forward to seeing you in February and you can look forward to fresh medicine!

Have a nice Christmas time!

Stepan & Lucie
SARAVA!

shop