Kuntanawa Mel de Daime

Rapé Mel de Daime v sobě nese jemnou sílu, je tím pravým posvátným nástrojem pro delikátní, subtilnější práci. Přináší energii srdce, lásky, důvěry a objetí.

Toto Rapé prosvětluje oblast srdeční čakry a přináší propojení s naší milovanou liánou z pralesa a s naší vlastní esencí.

Rapé Kuntanawa – Mel de Daime je Rapé od kmene Kuntanawa, který pracuje a má silný kontakt s liánou pralesa – Daime. Tento pralesní nápoj je indiány svařený na hustou hmotu (MEL), která se poté nechá vyschnout na slunci a přímíchá se spolu s nasušenými listy Chacruny do základu z Rapé Tsunu. 

Vyrobeno indiány v týdnu 3. – 9. Říjen 2022

Kategorie: , Štítky: ,

399 1,325 

Popis

Mel de Daime je Rapé vyrobené kmenem Kuntanawa, žijícím v Brazílii, v Acré na horním toku řeky Tejo, Alto Juruá.
Ve vesnici Kuntamanã, žije “vůdce” a Pajé Haru Kuntanawa, který pomáhá svému kmeni se znovu postavit pevně na nohy a získat plné etnické uznání. Protože právě tento kmen v době kaučokového boomu v Brazílii skoro zanikl a díky tomu ztratil mnoho svých tradic a kmenový jazyk.

Nyní je v kmeni Kuntanawa okolo 350 indiánů a právě Pajé Haru je velkou pomocí pro obnovu kmenových hodnot.

S pomocí posvátného spiritu pralesa – Daime se Kuntanawa znovu probouzí a rozpomíná. Jak sám Pajé Haru říká  “Věřím, že skrze Jagé a její vedení objeví lid Kuntanawa své starodávné znalosti a rozpomenou se na ztracené zvyklosti.”

Právě proto jsme se rozhodli s Vámi sdílet Rapé, které obsahuje pralesní liánu, energii Daime a je vyráběné kmenem Kuntanawa, který má tak speciální a hluboký vztah s touto šamanskou cestou.

Rapé Mel de Daime v sobě nese jemnou sílu, je krásným prostředníkem pro subtilnější práci. Přináší energii srdce, lásky, důvěry a objetí. Toto Rapé prosvětluje oblast srdeční čakry a přináší propojení s naší milovanou liánou z pralesa a s naší vlastní esencí.


Haru Kuntanawa

Haru Kuntanawa vytvořil také projekt  “Kunta” v kterém je středobodem  vesnice Kuntamanã, kde žijí členové kmene a zároveň je vesnicí vzájemného setkávání kmenů jako napřiklad Yawanawa, Poyanawa, Kaxinawa, Jaminawa, Deadawa. Huru se snaži vytvářet udržitelné projekty ve vesnici  jako řemesela, živou lékárnu, zalesňování, chovu ryb a další projekty, které přináší  kulturní, environmentální, sociální a ekonomické hodnoty. A  Hlavně kmeny si mezi sebou předávají znalosti a rozpomínají si na pradavné nauky ztracené mezi slovy.

XARA XARA HUAX HAUX


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost -
Varianty balení

, ,