Shawãdawa – Cumaru

399 1,325  vč DPH

Toto Rapé pro nás vyrobil João Shawãn z kmene Shawãdawa, který je synem známe dony Francisquinhy. Cumaru přináší velice silnou energii , jeho hlavní složkou je popel z tvrdého dřeva stromu Cumaru, který je jeden z nejvýše se tyčících nad ostatními korunami stromů. Indiáni strom Cumaru a jeho ducha (spirita) vnímají jako jednoho z hlavních učitelů pralesa. Indiáni toto Rapé nazývají “ Černé Rapé”, protože podle jejich tradice dokáže ochraňovat před nízkými energiemi a spirity.

Vyrobil João Shawãn v týdnu 22. – 28. Květen 2023

Cumaru tree - Dipteryx odorata

Cumaru Rapé má hlavní složku popel z velmi tvrdého dřeva stromu Cumaru (Dipteryx odorata).

Indiáni ho nazývají “stromem, který nelze zabít.” Spirit tohoto stromu je velmi silný, jeho sílu můžeme také poznat díky tomu, že tento strom je jeden z nejvýše se tyčících nad pralesem. Peruánští šamani tento strom nazývají “Shihuahuaco” a zpívají mu v průběhu ceremonií mnoho posvátných písní a modlí se k němu jako k velkému učiteli.

Spirit tohoto stromu má moudrost mnoha kouzel a je schopen bojovat proti zlu. Huni Kuin indiáni věří, že síla Cumaru spirita je přenášená skrze popel do rapé. Cumaru, indiáni nazývají “černé Rapé,” jež by mělo sloužit proti nízké energii a zlým spiritům, a jeho síla by nás měla duchovně ochraňovat.

Záměr a vědomý přístup spojujením se spiritem Cumaru či Shihuahuaco.

João Shawãn 

Je jedním z dětí Dony Francisquinhy, která je známá aktivistka a jedna ze třinácti babiček. Pochází z kmene Shawãndawa. João se věnuje medicínské práci a hlavně hudbě. Jeho hudba odráží život v pralese a s medicínou. Je nám velkou ctí, že se osobně známe a můžeme spolu sdílet naše cesty.
Xara Xara!

Rapé Cumaru patří mezi naše tradiční, které u nás na SARAVA.cz najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Shawandawa, přesto, že základní plantas Cumaru je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a maestro plantas. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Rozměry -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shawãdawa – Cumaru“