Yawanawa – Tsunu

399 1,325  vč DPH

Toto Rapé je vyrobeno indiány kmene Yawanawa. Je vyrobeno z popele kůry stromu Tsunu či také známého jako Pau Perreira. Tsunu je původní rapé kmene Yawanawa. Tsunu přináší sílu šamanů a šamanských nauk. Pro kmen Yawanawa je právě Tsunu nejtradičnější a opravdu posvátné. Užívají ho v rámci přechodových rituálů a modliteb. Toto Rapé je velmi silné a nese energii směrem nahoru. Otevírá kanál směrem do Astrálu a povzbuzuje mediumystické schopnosti.

Vyrobeno indiány v týdnu 13. – 19. Květen 2024

Tsunu (Platycyamus regnellii) neboli Pau Perreira je vnímaný jako veliká Maestro planta, která přivolává mužskou sílu, a sílu šamanské nauky. Sílu Tsunu neboli Pau Perreira přivolávají indiáni, když je zapotřebí léčivé síly pro pozvednutí našeho duchaKmen Yawanawa pracuje především s popelem stromu Tsunu.  Toto rapé má silný energetický nástup. Pro citlivější povahy dokáže přinést silné propojení s Atrálem a podpořit mediumystické schopnosti.

Rapé Tsunu patří mezi naše tradiční, které u nás na SARAVA.cz  najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Yawanawa. Přesto, že základní plantas Tsunu je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a ostatních maestro plantas. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u Rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.i

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Rozměry -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Yawanawa – Tsunu“