Shawãdawa – Samaumá

399 1,325  vč DPH

Toto Rapé pro nás vyrobil João Shawãn z kmene Shawãdawa, který je synem známe dony Francisquinhy. Samaumá přináší velmi silné duchovní spojení a ochranu. Indiáni tento strom vnímají jako “Matku pralesa”, propojující nebe a zemi.  Proto je toto rapé vhodné k meditaci, propojení s přírodou a modlitbě.  Rapé je velice jemné textury a přináší energii srdce, propojení a uvolnění.

Vyrobil João Shawãn v týdnu 22. – 28. Květen 2023

Samauma

Rapé je vyrobeno z popele stromu Samauma a dalších amazonských rostlin. Síla stromu samauma provází indiány celý život, díky jeho výšce a velikosti, je tento strom středobodem pralesa. Jeho velikost se neodráží jen v matérii, ale také ve spirituální úrovní. Toto rapé povznáší našeho ducha a vědomí do vyšších úrovní a dovoluje nám nahlédnout nad realitu. Jako když orel letí nad krajinou.

Samauma (ceiba pentandra) je jeden z největších stromů v pralese, dorůstá výšky až 80 metrů. Indiáni ho vnímají jako velkého spirituálního učitele a maestro plantas. Samauma je nazývaná a uctívaná indiány jako “Matka pralesa” a možná také díky tomu, je toto rapé úžasný pomocníkem k otevření srdce a ponoření se do tématu emočních vazeb v našem životě.

João Shawãn 

Je jedním z dětí Dony Francisquinhy, která je známá aktivistka a jedna ze třinácti babiček. Pochází z kmene Shawãndawa. João se věnuje medicínské práci a hlavně hudbě. Jeho hudba odráží život v pralese a s medicínou. Je nám velkou ctí, že se osobně známe a můžeme spolu sdílet naše cesty.
Xara Xara!

Rapé Cumaru patří mezi naše tradiční, které u nás na SARAVA.cz najdete od kmene Huni Kuin. Rozhodli jsme se pro vás také přivézt toto rapé od kmene Shawandawa, přesto, že základní plantas Cumaru je stejná u všech kmenů, liší se různorodostí přípravy, dalších bylin a maestro plantas. Přesto, že se to může jevit jako maličkost u rapé to jsou hlavní složky, které tento prášek proměňují ve velké mystérium.

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Sdílej produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisknout

Další informace

Hmotnost -
Rozměry -
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shawãdawa – Samaumá“