1=1 Aneb recyklujeme skleněné lahvičky od Rapé

1=1 Aneb recyklujeme skleněné lahvičky od Rapé

Drazí přátelé,
jelikož nám leží na srdci naše životní prostředí a přiznejme si to, plastu je všude víc než dost, rozhodli jsme se, že budeme Rapé sypat výhradně do skleněných lahviček. Byli bychom velice rádi, aby se lahvičky vraceli zpět do oběhu. Chceme Vás poprosit, abyste nám lahvičky posílali zpět. My se rádi o  lahvičky postaráme.

Za každou skleněnou lahvičku získáte 1% slevu na další nákup, kterou budete moci uplatnit zadáním slevového kuponu na stránce objednávky.

Maximální výše slevy na jeden nákup, nebo na jeden kupón je 30%, maximální hodnota nákupu je 10.000 Kč, slevy nelze kombinovat.

Jak na to?

Lahvičky vložte do obálky. Každou zásilku označte Vaším jménem a emailem. Na tento email Vám zašleme slevový kód se slevou podle počtu lahviček, které jste nám poslali. Zásilky nám můžete posílat přes Zásilkovnu, nebo nám je můžete nechat v restauraci Ananta.

Zásilkovna

Předáte balíček obsluze Zásilkovny, stačí když uvedete kód: 97423123 a lahvičky k nám dorazí. Vy nemusíte nic platit ani zadávat adresáta.

Do balíčku přidejte váš email, se kterým jste registrováni v našem eshopu a my vám pošleme slevový kupón na nákup dalšího Rapé.

Restaurace Ananta

Balíček s lahvičkami můžete nechat v restauraci Ananta, nezapomeňte dovnitř přiložit vaše jméno a email

Elišky Peškové 6
150 00 Praha 5

Děkujeme za Vaši důvěru, a za to, že s Vámi můžeme sdílet tuto posvátnou cestu amazonských indiánů.

Haux Haux Haux
Štěpán & Lucie

Sdílej článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tisk
Napsat komentář