Huni Kuin Uricuri

399 vč DPH

Síla Uricuri Rapé nás opravdu překvapila. Vynáší silně z těla a zároveň otvírá možnost pro “cura” (léčení). Přichází v silných poryvech energie.  Přináší léčení či učení skrze maestro plantas na mnoha úrovních vědomí. Jeho energie je opravdu skutečně silná.  Toto Rapé se nám podařilo získat jen v omezeném množství, proto jsme se rozhodli ho nabízet jen v sedmi gramovém balení, aby se dostalo na všechny.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 13. – 19. Červenec 2020

Není skladem

Rapé Uricuri je vyrobeno z posvátného Mapacha a určitým typem palmy (tomu napovídá název Uricuri). Jedná se však o typ palmy rostoucí pouze v hloubce pralesa, nikoliv na jeho okrajích. Uricuri Rapé máme jen v omezeném množství. Je vyrobeno Pajém z kmene Huni Kuin, žijícím s rodinou hluboko v Amazonii. Tento Pajé vyrábí Uricuri pouze pro potřeby jeho vlastní rodiny. Přesné složení tohoto Rapé si ponecháva jen pro sebe. I přesto se našim přátelům z Brazílie podařilo toto unikátní Rapé pro nás získat. Naši brazilští přátelé nám ho přivezli s tím, že se jedná o jednorázovou záležitost a je pravděpodobné, že po vyprodání ho už nabízet bohužel nebudeme.

Uricuri Rapé Vynáší silně z těla a zároveň otvírá možnost pro “cura” (léčení). Přichází v silných poryvech energie. Přináší léčení či učení skrze maestro plantas na mnoha úrovních vědomí. Jeho energie je opravdu skutečně silná.

Toto Rapé je to pro naše vnímání něco skutečně extra a proto jsme se jej rozhodli balit jen po 7 gramech, aby se dostalo na všechny. (kdo chce větší množství jediná možnost je koupit si více kusů). Nechceme, aby se u tohoto rapé stalo, že bude ležet někde nepoužívané.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost 7 g
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Uricuri“