Huni Kuin Manixi

399  - 1,325  825  vč DPH

Rapé Huni Kuin Manixi je velmi specifické Rapé nejen svými účinky. Manixi je silné tělesné rapé. Ideální pro očistu těla po ceremoniích s Nixi Pae (Ayahuasca) či začátek Roda do Rapé (rituál o několika kolech aplikace Rapé), zvědomění se a usazení. Jeho síla přichází postupně a trvá velmi dlouho. Je to výborné a silné Rapé, které jsme si hned oblíbili. Toto Rapé máme bohužel jen jako limitovanou edici.

Naše Rapé balíme nově také do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovali co nejdéle čerstvé.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 9. – 15. Březen 2020

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Huni Kuin Manixi je krásné silné Rapé s postupným narůstáním jeho síly a dlouhotrvajícím účinkem. Manixi je silné tělesné rapé. Ideální pro očistu těla po ceremoniích, zvědomění se a usazení. Je vyrobeno z posvátného tabáku Mapacho a ovocného stromu, který se nachází hluboko v pralese. Jelikož si Pajé, který toto Rapé vyrobil, střeží tajemství jeho složení, jsou to bohužel veškeré informace, které o tomto Rapé máme.

Toto Rapé máme jen v omezeném množství. Je vyrobeno indiánem z kmene Huni Kuin, žijícím hluboko v Amazonii. který vyrábí tuto medicínu pouze pro potřeby vlastní rodiny. Naši brazilští přátelé nám ho přivezli s tím, že se jedná o jednorázovou záležitost a je pravděpodobné, že po vyprodání ho už nabízet bohužel nebudeme.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Manixi“