Huni Kuin Maka Huni

Rapé Maka Huni je vyrobené v malé vesničce Txana Ury, v oblasti Acré, naším kamarádem Nui Huni Kuin, toto rapé přivážíme mezi vás z důvodu přání podpořit tuto vesnici a obyvatelé, kteří v ní žijí.
Maka Huni přináší do každého domu mír a harmonii. Indiáni říkají, že ten, kdo používá rostlinu Maka Huni v jakékoliv formě ve svém domě, má šťastný dům s dobrou energií.

Podle indiánů, toto rapé léčí všechny příznaky těžké mysli, stojatou energie, která díky strachu není schopna přirozeně proudit.

Vyrobil Nui Huni Kuin v týdnu 06. – 12. Září 2021

Tento produkt je momentálně nedostupný.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Rapé Maka Huni je vyrobené v malé vesničce Txana Ury, v oblasti Acré, naším kamarádem Nui Huni Kuin, toto rapé přivážíme mezi vás z důvodu přání podpořit tuto vesnici a obyvatelé, kteří v ní žijí.

Receptura tohoto rapé se ve vesnici předává po mnoho generací, co však víme, že rapé obsahuje Maka Huni , další silové rostliny a Mapacho.

Maka Huni  přináší do každého domu mír a harmonii. Indiáni říkají, že ten kdo používá rostlinu Maka Huni v jakékoliv formě ve svém domě, má šťastný dům s dobrou energii. 

Inidáni ve vesnici Txana Ury používají bylinu Maka Huni pro léčení, buď ve formě rapé, také vykuřovadla či nálevu a koupelí. Díky rostlině Maka Huni a jejímu spiritovi vyléčili indiáni ve vesnici mnoho lidí. 

Maka Huni léčí podle indiánské tradice všechny příznaky těžké mysli, stojatou energie, která díky strachu není schopna přirozeně proudit.

Maka Huni, její spirit, duch nás vede a ukazuje nám jak pracovat s vlastními strachy. Toto rapé nás učí rozpoznávat magii strachu v našem životě a jaký na nás má dopad.

Toto rapé přináší do našich domovů i do našich životů harmonii a mír. 

Jeho síla po fouknutí je rozvíjející a průměrná, ale spirituální působení je na mnoha úrovních v mnoha časových vrstvách. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Maka Huni“