Huni Kuin Xinû Ini

Rapé XINÛ INI je vyrobené v malé vesničce Txana Ury, v oblasti Acré, naším kamarádem Nui Huni Kuin, toto rapé přivážíme mezi vás z důvodu přání podpořit tuto vesnici a obyvatele, kteří v ní žijí. XINÛ INI je silová rostlina, která přináší “cura”, jak indiáni říkají  léčení všech lidských nemocí. Léčení těla, emoční části duše i spirituální části ducha. Tato rostlina také napomáhá otevřít noční snění a vede nás k nauce nočního snění.

 XINÛ INI v sobě nese sílu a aspekt pralesní opice.

Vyrobil Nui Huni Kuin v týdnu 06. – 12. Září 2021

Tento produkt je momentálně nedostupný.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Rapé Xinû ini je vyrobené v malé vesničce Txana Ury, v oblasti Acré, naším kamarádem Nui Huni Kuin, toto rapé přivážíme mezi vás z důvodu přání podpořit tuto vesnici a obyvatele, kteří v ní žijí.

Receptůra tohoto rapé se ve vesnici předává po mnoho generacích, co však víme, že rapé obsahuje prášek cacau, caneleiro, murici, palheira a 2. mocné silové rostliny Ana Buna Rua a XINÛ INI.

XINÛ INI je silová rostlina, která přináší “cura”, jak indiáni říkají léčení všech lidských nemocí. Léčení těla, emoční části duše i spirituální části ducha. Tato rostlina také napomáhá otevřít noční snění a vede nás k nauce nočního snění.Je schopna s Vámi pracovat na energetické úrovni přes noc a proto je doporučené toto rapé aplikovat večer před spaním s modlitbou směřující ke spánku a nebo k léčení, jak již bylo zmíněno.

Toto rapé přináší díky Xinu Ini pozitivní čistou pralesní energii, která dělá dobře duchovnímu zdraví a dobré duchovní kondici. Toto můžou rozpoznat především Ti, kdo jsou spirituálně hodně činný a potřebují si udržovat proudící čistou energii.
XINÛ INI v sobě nese sílu a spirita, průvodce pralesní opice.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Xinû Ini“