Huni Kuin Ana Buna Rau

Rapé Ana Buna Rau je vyrobené v malé vesničce Txana Ury, naším kamarádem Nui Huni Kuin, toto rapé přivážíme mezi vás z důvodu přání podpořit tuto vesnici a obyvatelé, kteří v ní žijí.
Ana Buna Rau je mocná medicínská rostlina, která přináší velkou ochranu pro fyzické a spirituální tělo. Vyrovnává energii ducha a mysli a odnáší negativní energii.
Toto rapé je doporučováno především těm, kteří chtějí posílit mužský aspekt a sílu. Pří výrobě tohoto Rapé bylo zpíváno mnoho posvátných Huni Kuin písní vzývající aspekt bojovníka.

Vyrobil Nui Huni Kuin v týdnu 06. – 12. Září 2021

Tento produkt je momentálně nedostupný.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Rapé Ana Buna Rau je vyrobené v malé vesničce Txana Ury, v oblasti Acré, naším kamarádem Nui Huni Kuin, toto rapé přivážíme mezi vás z důvodu přání podpořit tuto vesnici a obyvatelé, kteří v ní žijí.

Receptura tohoto rapé se ve vesnici předává po mnoho generacích, co však víme, že rapé obsahuje muricí, caneleiro, palheira, trochu cacau a především mocnou rostlinu Ana Buna Rau, která je Indiáni Huni Kuin velice uznávaná.

Ana Buna Rau je mocná medicínská rostlina , která je lidmi Huni Kuin používaná různými formami, například “banho defumação” což znamená v překladu kouřová koupel a znamená to, že se velké množství Ana Buna Rau vykuřuje okolo celého těla. Člověk je zakrytý a v kouři zůstává i po dobu několika hodin. Tato silová rostlina je také přidávána právě do rapé, do kterého vnáší velkou ochranu pro fyzické a spirituální tělo. Doplňuje nedostatek energie, vyrovnává energii ducha a mysli a odnáší negativní energii.
Toto rapé je doporučováno především těm, kteří chtějí posílit můžský aspekt a sílu. Pří výrobě toto Rapé bylo indiány zpívano mnoho posvátných Huni Kuin písní, které volali aspekt bojovníka a vědomé používání síly.

Ana Buna Rau je díky své “vůni”, která se line celým pralesem pojmenovávána jako ta medicína, která nás vede a ochraňuje na cestě. Svou “spirituální vůní” nás ochraňuje při jakékoliv cestě, ať už po pralesních cestách a nebo cestách v ulicích měst.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Huni Kuin Ana Buna Rau“