Speciální nabídka

Huni Kuin Tsunu – Sklo

Naše Tsunu je velmi silné rapé vyrobeno kmenem Huni Kuin, hojné používané k přípravě a “otevření” ducha před ceremonií s Nixi Pae. V průběhu ceremonií se používá k podpoře léčení a čištění. Tsunu Rapé přináší léčivou sílu Pao Pereira, a tak napomáhá hojení tím, že otevírá srdce a odstraňuje energetickou nerovnováhu a podporuje uvolňování nemocí z fyzických, mentálních, emočních a duchovních těl.

Naše Rapé balíme nově také do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovaly co nejdéle čerstvé.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 16. – 22. Září 2019

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , , ,

399.00 1,325.00 

Zrušit výběr

Tsunu je jedno z nejrozšířenějších a nejstarších druhů Rapé. Je vyrobeno z tabáku Mapacho a popela posvátného stromu Tsunú, neboli “Pao Pereira” (Platycyamus regnellii). Pao Pereira je známý nejen pro svojí krásu (je to strom rostoucí do výšky 10-20 metru), ale i proto, že je považován za jednu z deseti nejdůležitějších brazilských léčivých rostlin Amazonie. Maceráty a výluhy připravené z kůry tohoto stromu se používají v domorodém léčitelství k léčbě různých onemocnění, včetně malárie, poruch trávení, zácpy, horečky, bolesti jater, rakoviny a jako sexuální stimulanty. V soucasné době je možné najít na trhu velký počet preparátů a tinktur z Pao Pereira určených právě jako podpůrná léčba rakoviny.

Říká se, že použití rapé otevírá čakru třetího oka, odvápňuje šišinku mozkovou a čistí duševní mlhu a zmatek, uvolňuje negativní myšlenky a propojuje nás s dechem a rozšiřuje naše spojení s duchem.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost-
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.