Sananga Extra Strong

444  vč DPH

Sananga je používána po tisíce let domorodými obyvateli Peru a Brazílie. Tento mocný posvátný nástroj šamanů, používají pro různé účely, od vyvážení fyzického těla až po duchovní onemocnění. Používá se k očištění mysli a energií a získání zcela nové formy vnímání a přístupu.

Koncentrace: EXTRA SILNÁ
Původ: Vyrobeno indiány Shawadawa 10/2023
Balení:
5ml v lahvičce s kapátkem.

Nelze platit dobírkou.

Není skladem

Sananga má různé vlastnosti, může pomoci zlepšit zrak, může pomoci otevřít třetí oko a vnitřní vidění, osvětluje podvědomé vzorce mysli, může „zlomit“ mentální nebo emoční „smyčky“ a může sloužít k úlevě od bolesti hlavy. Sananga je vyrobena z kůry a kořenů zejména keře Tabernaemontana undulata.

Použití: Doporučujeme si najít klidné místo, buď v přírodě, nebo doma v tichém prostředí. Akutní účinky zmizí po 10-15 minutách. Pozdeji mouhou přetrvávat jemné účinky a energetická rekalibrace.

Krátce po aplikaci se dostaví silný pocit pálení a uvolnění energie a emocí do celého těla. Tyto účinky přetrvávají několik minut a mohou být zmírněny zaměřením pozornosti na vaše dýchání a vizualizací toho, jak bolest odstraňuje blokované energie.

Nejlepší způsob jak se Sanangou pracovat je – zcela se odevzdat a co nejvíce se uvolnit.

Doporučujeme tento výrobek, jen těm, kteří již mají zkušenost či někoho kdo je zasvětí. 🙂

Skladování: Sananga by měla být skladována v lednici, kde vydrží po dobu cca 2-3 měsíců.
Balení:
5ml v lahvičce s kapátkem.
Koncentrace: EXTRA SILNÁ

 

Sananga nenahrazuje západní lékařské ošetření, pokud máte vážnou zdravotní nerovnováhu nebo onemocnění, poraďte se se svým lékařem nebo jiným vhodným odborníkem. Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost 5 g
Rozměry 2 × 2 × 4 cm
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sananga Extra Strong“