Šalvěj Modrá – vykuřovací svazek malý

140  vč DPH

Blízká příbuzná Šalvěje bílé, ale s lehčím „svěžím“ kouřem s květinovými tóny. Používá se k očistě, očištění od negativity a nenávisti a k otevření cesty k duchovnímu uzdravení a zklidnění a k přípravě cesty k duchovní prosperitě a zdraví. Kromě role při očistných obřadech lze tuto šalvěj spalovat pro meditaci a prostě pro potěšení!

Mnozí uživatelé bílé šalvěje, pro které může být její vůně příliš silná, dávají přednost osvěžující vůni modré šalvěje.

Země původu: Mexiko
Velikost: 10 – 12 cm
Hmotnost přibližně: 30 g

Skladem

Tento podukt rychle ubývá!

Šalvěj je rostlina pocházející z vysokých pouštních ekosystémů, která roste převážně v Kalifornii a na horském západě. Po stovky let byla Bílá Šalvěj považována za posvátnou, očistnou a ochrannou rostlinu. Její jméno má své kořeny v latinském “ salvia / salvare“ což v překladu znamená „zachránit“.

Vykuřování je posvátné umění spalování šalvěje a podobných bylin, které vytváří očistný kouř a vůni, jež lze použít k očistě negativních energií z osob a míst. Modrou šalvěj lze použít při rituálním obřadu, očistě domu a rituálech při požehnání očisty nebo jednoduše pro potěšení z vůně.

Jak na to

Očistné rituály využívající hořící šalvěje mohou být složité i snadné, záleží jen na Vás. Je však důležité, aby byl Váš záměr jasný. Pokud je pálena z důvodu očisty prostoru či osoby (tzn. i sebe), je nutné, aby to člověk měl takto uspořádáno i v mysli nejen před zapálením, ale i při pozdějším vdechování vůně doma, či jinde v prostoru.

Zapalte konec šalvějového svazku. Pokud se vznítí, rychle sfoukněte. Konce listů by měly doutnat pomalu a uvolňovat hustý kouř. Nasměrujte tento kouř jednou rukou na prostor a druhou držte svazek. Nechte vykuřovadlo setrvávat v oblastech, na které se chcete zaměřit. Šalvěj přestane doutnat sama, pokud na ni nebudete foukat. 

Doporučujeme Šalvěj uhasit v ohnivzdorné misce nebo například v misce s rýží.

Země původu: Mexiko
Velikost: 10 – 12 cm
Hmotnost přibližně: 40 g

Sarava - Šalvěj modrá

Další informace

Hmotnost 20 g
Rozměry 16 × 10 × 3 cm
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Šalvěj Modrá – vykuřovací svazek malý“