Jalovec – vykuřovací svazek malý

140  vč DPH

Většina vykuřovadel čistí především negativní energii. Jalovec to dokáže také. Jalovec však také přitahuje pozitivní energii a vytváří bezpečný, ochranný, pozitivní a léčivý prostor. Plody jalovce působí energeticky i fyzicky detoxikačně a zároveň centrovaně. Proto se přidávají do léčivých čajů a detoxikačních peelingů, krémů a olejů.

Díky své odolnosti a stále zeleným listům se stal symbolem vytrvalosti a ochrany. Tato symbolika se rozšiřuje i na jeho použití při tradičních rituálech, kdy se věří, že spalování jalovcového dřeva očišťuje a čistí vzduch a poskytuje štít proti negativitě.

Země původu: Mexiko
Velikost: 11 – 15 cm
Hmotnost: 30 – 40 g

Skladem

Tento podukt rychle ubývá!

Jalovec má bohaté využití ve spirituálním světě napříč historií. Spaloval se pro očistu a povzbuzení kontaktu s nadpozemským světem při svátku Samhain na začátku keltského roku. Ve střední Evropě hrál jalovcový kouř roli při jarním očišťování a vyhánění čarodějnic. Jalovec se také pálil při epidemiích moru.

Mezi prastaré magické vlastnosti jalovce patří láska/přitažlivost, ochrana, štěstí, lepší vidění, moudrost, prosperita a jasnost. Jalovec se s oblibou používal při požehnání a očistných rituálech. Symbolizuje také štěstí a ochranu.

Země původu: Mexiko
Velikost: 11 – 15 cm
Hmotnost: 30 – 40 g

Sarava vykuřovadla - jalovec

Další informace

Hmotnost 50 g
Rozměry 16 × 10 × 3 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jalovec – vykuřovací svazek malý“