Palo Santo dřívka 50g – Incaaromas

299  vč DPH

Palo Santo je hojně používané pro své energeticky čisticí a léčivé vlastnosti podobné Šalvěji a Cedru. Poskytuje povznášející vůni, která zvyšuje naši vibraci. V ceremoniální práci otevírá komunikaci s astrálním světem, a  umožňuje hlubší spojení se Zdrojem veškerého stvoření. Říká se také, že Palo Santo zvyšuje kreativitu a přináší štěstí těm, kteří jsou otevření jeho magii.

Balení obsahuje 50g Palo Santo

Skladem

Tento podukt rychle ubývá!

Palo Santo znamená v kastilštině „Svaté dřevo“, což je populární název stromu Bursera Graveolens.
Toto dřevo používali jak Inkové, tak i domorodí obyvatelé, léčitelé a šamani v několika zemích Latinské Ameriky.
Stopy Palo santo byly nalezeny už na archeologických nalezištích ceremoniálních center pre-inckých národů.

Strom Palo Santo žije mezi 50 a 90 lety a pro získání dřívka v uspokojivé aromatické kvalitě je možné z kmenů toto extrahovat až po přirozené smrti stromu, kdy takovýto strom musí zůstat na stejném místě. Tato doba, potřebná k tomu, aby se vytvořila aromatická pryskyřice sama o sobě a stala se skutečným Palo Santo se pohybuje od 4 do 10 let.

Toto posvátné dřevo, stejně jako Phoenix, aby mohlo být považováno za magické, musí počkat, až smrt přejde do  procesu znovuzrození, působením času, změnami prostředí a bez lidského zásahu.

Palo Santo spalujte pokud potřebujete silně očistit prostor nebo osoby, na zahnání všech negativních sil, při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k jemnohmotným vibracím i navození věšteckých schopností a vizí.

Palo Santo od Incaaromas  je certifikováno a pochází udržitelné výsadby Peru.

Další informace

Hmotnost 50 g
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Palo Santo dřívka 50g – Incaaromas“