Sleva!

Saravá vánoční set HAUX

Original price was: 611 Kč.Current price is: 511 Kč. vč DPH

-16%

Okuste sílu všech elementů na vlastní kůži díky povznášející vůni Palo Santa, regeneračním účinkům Sangre de Drago, povzbuzující Agua de Florida a svůj obřad zakončete ceremoniálním raw kakaem Criolo z peruánské Pucalpy.

Vánoční balíček za zvýhodněnou cenu, pro Vás od nás, jako dárek,

HAUX HAUX

Sílu čtyř elementům vám během vánočních svátků přejí Lucie a Štěpán.

Není skladem

Palo Santo 1 dřívko
Palo Santo je hojně používané pro své energeticky čistící a léčivé vlastnosti podobné šalvěji a cedru. Poskytuje povznášející vůni, která zvyšuje naši vibraci. V ceremoniální práci otevírá komunikaci s astrálním světem, a umožňuje hlubší spojení se Zdrojem veškerého stvoření. Říká se také, že Palo Santo zvyšuje kreativitu a přináší štěstí těm, kteří jsou otevření jeho magii.
Výrobce: Incaaromas

Agua de Florida 70 ml – je kolínská voda ve spirituální službě. Lze jí využívat pro její čistící vlastnosti, ochranu a schopnost přitahovat léčivé spirity. Toto balení je vyrobeno značkou Murray a Lanman, která byla vytvořena ve Spojených státech v roce 1808. Agua de Florida je skvělým pomocníkem při rituálech, nebo také v každodenním životě jako nástroj pro očistu a obnovení energetického pole.

Sangre de Drago – Dračí krev 20 ml – je „univerzální lék“ amazonských indiánů. Kapky pomáhají na poranění kůže, žaludeční vředy, bércové vředy, infekce krku i infekce u žen v intimních partiích. Také pomáhají jako prostředek pro detoxikaci organismu a dokonce mají antineoplastické účinky (proti nádorům). Jednoduše řečeno: působí a napomáhají proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění, podporují imunitní systém a pomůžou i na kožní zranění.
Země původu: Peru
Složení: 100% surová přírodní pryskyřice ze stromu Sangre de Drago (Croton lechleri)
Balení: skleněná lahvička s kapátkem, Objem: 20 ml

Ceremoniální Cacao Criolo 100g – je 100 % kakaová hmota z nepražených kakaových bobů odrůdy Criolo, plná živin a antioxidantů. Naše kakaová hmota pochází od farmáře dona Felipeho a je vyrobena v jeho malé manufaktuře z oblasti Pucalpy. Cacao Criolo, považované za „prince kakaa“, se právě pro jeho sílu a košatost používá pro kakaové ceremoniály.
Obsah: 100% Raw kakaová hmota Cacao Criolo (Theobroma cacao)
Země původu: Amazonie, Peru, oblast Pucalpy

Další informace

Hmotnost 250 g
Rozměry 22 × 13 × 5 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Saravá vánoční set HAUX“