Vykuřovací mušle Abalone se stojánkem

499  vč DPH

Abalone mušle jsou nádherné přírodní nádoby na vykuřování, které zároveň svou perleťově lesklou krásou ozdobí váš domácí oltář.
Domorodí indiáni tradičně mušle používali k pálení bylin jako Bílá Šalvěj či Yerba Santa nebo posvátného dřeva Palo santo. Mušle jsou symbolem živlu vody. Spolu s bylinami, elementem země a hořením, neboli ohněm a nakonec s kouřem, elementem vzduchu, se stává vykuřovací rituál kompletní.
Mušle se bude krásně vyjímat na originálním stojánku z ručně vyřezávaných propojených kusů dřeva, který zajistí stabilitu a bezpečí při samotném vykuřování.

Velikost: 13 – 16 cm
Země původu: USA

Není skladem

Vykuřování, neboli portugalsky – Defumação, je důležitá činnost nejen v ceremoniální práci s prostorem a energií a při očistě vlastní, nebo někoho jiného. K rituálnímu vykuřování se napříč různými kulturami využívají různé posvátné byliny, nebo pryskyřice. Vykuřování slouží k různým účelům. Posvátný kouř (Fumaça) očišťuje od negativních vlivů a nebo volá duchy, kteří nám mohou v práci pomoct, nebo slouží k tomu aby nesl naše modlitby ke stvořiteli. Každá vykuřovací substance, má svého ducha, svůj charakter a hodí se pro různé způsoby práce.

Jak na to?
Abalon mušle je dobře použitelná jak pro přímé vykuřování bylin, tak jako nádoba na vykuřování s uhlíkem. Pokud se rozhodnete pro vykuřování s uhlíkem, tak naplňte mušli nejlépe pískem, nebo solí. Na ni umístěte zapálený uhlík, na kterém už můžete pálit cokoliv a mušle s pískem se postará o bezpečí a tím, že je na stojánku, tak odstíní teplo, které by jinak sálalo do podložky. Pokud chcete vykuřovat přímo bylinami, tak je jednoduše můžete zapálit rovnou v mušli samotné, anebo ji použít pro odkládání doutnajících bylin.

Vykuřovadlo nenechávej bez dozoru, nebo v blízkosti hořlavých předmětů.

Velikost: 13 – 16 cm
Země původu: USA

Další informace

Hmotnost 200 g
Rozměry 22 × 12 × 5 cm
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vykuřovací mušle Abalone se stojánkem“