Saravá vánoční set (nejen) pro ženy

824  vč DPH

Rozmazlujte vaše smysly ceremoniálním kakaem z peruánské Pucalpy a Aguou de Florida, kterou můžete používat jako ochranný parfém. Guatemalský kolibřík vám navíc vnese radost do života. Věděli jste, že má v živočišné říši největší poměr velikosti srdce vůči svému tělu?

Vánoční balíček za zvýhodněnou cenu, pro Vás od nás, jako dárek,
HAUX HAUX

Hodně lásky a jemnosti během vánočních svátků přejí Lucie a Štěpán.

Není skladem

Ceremoniální Cacao Criolo 100g – je 100 % kakaová hmota z nepražených kakaových bobů odrůdy Criolo, plná živin a antioxidantů. Naše kakaová hmota pochází od farmáře dona Felipeho a je vyrobena v jeho malé manufaktuře z oblasti Pucalpy. Cacao Criollo, považované za „prince kakaa“, se právě pro jeho sílu a košatost používá pro kakaové ceremoniály.
Obsah: 100% Raw kakaová hmota Cacao Criollo (Theobroma cacao)
Země původu: Amazonie, Peru, oblast Pucalpy

Agua de Florida 70 ml – je kolínská voda ve spirituální službě. Lze jí využívat pro její čistící vlastnosti, ochranu a schopnost přitahovat léčivé spirity. Toto balení je vyrobeno značkou Murray a Lanman, která byla vytvořena ve Spojených státech v roce 1808. Agua de Florida je skvělým pomocníkem při rituálech, nebo také v každodenním životě jako nástroj pro očistu a obnovení energetického pole.
Kolibřík z korálků zářivých barev je ručně vyrobený domorodými guatemalskými řemeslníky. Korálky pochází z ČR.

Indiáni věří, že kolibřík jako posel radosti má za úkol nám ukázat, jak přijmout svou minulost, nelitovat svých chyb, ale brát je jako zkušenost. Učí nás být šťastní tak, jak jsme, žít v přítomnosti a být vděčni za to, co máme teď a tady. Zároveň to pak učit i ostatní a šířit radost dál. Je považován za posla radosti a potěšení ze života, za symbol štěstí, harmonie a optimismu. Říká se, že přináší lásku a léčení. Kolibřík, přestože je jedním z nejmenších ptáčků na světě, je zcela výjimečný. Má schopnost létat ve všech směrech, dokonce i pozpátku, dokáže se zdánlivě nehybně zastavit na místě a jeho křídla opisují číslo 8 – symbol nekonečna.
Ozdobný Kolibřík má korálkové poutko na pověšení a tak může sloužit jako klíčenka nebo dekorace oken, lze ho pověsit i na vánoční stromeček.
Délka: 15 cm
Šířka: 7 cm
Země původu: Guatemala

Každý vánoční set obsahuje kolibříka rozdílných barev – otevřete se tomuto překvapení – vždy obdržíte to, co je pro vás nejlepší 🙂

Další informace

Hmotnost 250 g
Rozměry 22 × 13 × 5 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Saravá vánoční set (nejen) pro ženy“