Faja – ceremoniální ochranný pásek Cielo

1,444 

Ochranný pásek z peruánského Cusca vám přinese nejen fyzickou, ale i energetickou ochranu. Ručně tkaný andskými ženami z přírodních vláken a barvený extraktem z místních bylin. Symboly pochází z mytologie Inků a pomáhají pracovat s tématy, jako je sebevědomí, vyrovnání mužsko-ženského principu, otevření srdce a další. Původně se pásek používal jen při rituálech, ale je možné ho nosit každý den, pokud chcete více pracovat se svojí energetickou ochranou.

Rozměr pásku: 160cm x 9cm

Není skladem

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Tento rituální zavazovací pásek jsme koupili od indiánských babiček v Cuscu, které bývalo centrem Incké říše, proto jsou zdobené těmito pradávnými univerzálními symboly. Nošení fajy reprezentuje andskou spirituální tradici. Už jenom fakt, že se ručně tkají vysoko v horách, pouze z přírodních materiálů, barvy jsou extrahované z místních bylin, přináší propojení s místní silnou energií jihoamerické přírody.

Faja se uvazuje v pase, v místě třetí čakry, která reprezentuje naše sebevědomí, náš vztah k okolí, jak jsme vnímané a přijímané samy sebou a ostatními. Když pozorujete indiánské babičky, které ručně tkají faju, vnímáte plné soustředění, ale zároveň i lehkost, s kterou tvoří tato malá umělecká díla se silnými symboly. Fyzicky faja pomáhá správnému držení těla, může pomoct i s bolestmi zad. Chrání nás a zároveň léčí v našem energetickém středu. Fajy se původně používaly pouze k rituálním účelům, v současné době se nosí i v každodenním životě nebo když cítíte, že potřebujete zvýšenou ochranu nebo každodenní práci s tématy třetí čakry.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Další informace

Hmotnost 10 g
Rozměry 10 × 10 × 5 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Faja – ceremoniální ochranný pásek Cielo“