Krystal Brasileiro

444  vč DPH

Krystal z Brazilského Ceradó. Tyto krystaly pocházejí z náhorní planiny z Brazilského Alto Paraiso (vysoký ráj). Tato náhorní planina je extrémně bohatá na krystaly všech druhů a barev. Je to místo, kde pramení většina amazonských řek. Proto je Ceradó v oblasti Alta krajém nádherných vodopádů. úchvatné přírody a vysokých vibrací.

Krystal vám pošleme v ručně šitém pytlíčku, který pro vás ušila Lucie.

Každý krystal je unikát, proto není možné si vybrat konkrétní kousek, nicméně všechny jsou víceméně stejně velké a krásné 🙂

Průměrná velikost krystalů: výška 2,5 cm / šířka 1,5 cm 

Skladem

Tento podukt rychle ubývá!

Krystaly z Brazilského Alto Paraíso

Tyto krystaly jsme přivezli z oblasti Alto Paraiso. Tento úchvatný kraj leží na úpatí náhorní planiny, kde pramení většina amazonských řek. Je to místo plné krystalů různých druhů a barev. Právě pro to, je toto místo extrémně energeticky nabité. Při procházkách krajinou můžete najít syrové křišťály jen tak na prašné cestě nebo v písčitém dně místních řek. 
Toto místo je takovým malým přírodním a spirituálním rájem, samotný název Alto Paraíso znamená v překladu Vysoký ráj.

Krystaly, které jsme přivezli jsou každý trochu jiný, bohužel, je nad naše kapacity pro každý z nich vytvářet samostatný produkt, a tak bude jejich výběr víceméně na nás. Všechny krystaly jsou zhruba stejné velikosti a krásy 🙂

Cerrado Brasil
Cerrado Brasil

Cerrado je druhým největším biomem v Jižní Americe a druhým největším biomem v Brazílii, který tvoří přibližně 22 % brazilského území. Vyznačuje se tím, že se jedná o savanovou oblast, která se rozkládá na ploše přibližně 200 milionů kilometrů čtverečních. Má rostlinnou formaci s velkou biologickou rozmanitostí a velkým vodním potenciálem, přesto je v současnosti považován za druhý nejohroženější biom v Brazílii.

 

Krystal Brasileiro Sarava
Krystal Brasileiro Sarava
Krystal Brasileiro Sarava

Další informace

Hmotnost 50 g
Rozměry 5 × 3 × 4 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Krystal Brasileiro“