Agua de Florida

140  - 290  290  vč DPH

Původní peruánská Agua de Florida od značky Murray a Lanman, která byla vytvořena ve Spojených státech v roce 1808, je mocným šamanským nástrojem, který je hojně používán Amazonskými šamany. Agua de Florida je skvělým pomocníkem při rituálech, nebo také v každodenním životě jako nástroj pro očistu a obnovení energetického pole.

Aqua de Florida si můžete objednat ve větší, 270 ml láhvi a nebo v malé 70 ml lahvičce, kterou můžete mít vždy po ruce na svých cestách.

Agua de Florida jako léčivý nástroj je široce používán v domorodých a šamanských obřadech, zejména v Andách a  Amazonii. Její úžasná léčivá síla byla objevena šamany před mnoha staletími a dodnes je dobře známa a její použití je rozšířeno v rituálech různých kmenů. Také je široce používáno v každodenním životě pro energetické čištění a terapie obecně.
V amazonii můžete vidět pracovat šamany s Agua de Floridou mnohými způsoby. Ale vždy je první krok propojení se spiritem Agua de Floridy, zazpívání icaros (posvátné písně) pro tuto vodu, nakouření Mapachem ( posvátným pralesním tabákem)a až po tomto „probouzecím“ rituálu přichází na řadu aplikace vody.
Aplikace může být ve smyslu potírání, rozprašování, očistnými koupelemi a tak dále.

Formule Agua de Florida je utajována, což může částečně přispět k její slávě. Kombinuje květinovou škálu éterických olejů na bázi vody a alkoholu. Patří sem tóny jako jantar, pižmo a benzoin. Citrusové tóny, jako jsou: bergamot, neroli, citron, hřebíček, skořice, levandule, růže, pomerančový květ a jiné rostliny. Vůně je osvěžující, magická a poutavá, pomáhá uvolňovat a prozařovat mysl a ducha a také uklidňovat.

Aqua de Florida je kolínská voda ve spirituální službě. Lze jí využívat pro její čistící vlastnosti, ochranu a schopnost přitahovat léčivé spirity.

S Agua de Floridou je možné se setkat v podobě, kterou máte možnost koupit u nás na webu či je také možné se ve vyjímečných případech setkat přímo v Amazonii s ručně vyráběnou čerstvou Agua de floridou, kterou vždy vyrábějí  šamani z Maestro Plantas.

Tato voda není určena k vnitřnímu užití ani k nanesení přímo na kůži, či k inhalaci. Nejedná se o kosmetický přípravek, parfém či prostředek k parfemaci místností.

Další informace

Hmotnost 280 g
Rozměry -
Varianty balení

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Agua de Florida“