Yawanawa náramek – Runuwa mapu

1,590  vč DPH

Ceremoniální náramek Runuwa mapu – Hlava hada

Pro indiány kmene Yawanawa je had symbolem transformace. Když had svléká svou kůži, vytváří tím prostor, aby nová kůže měla kde vyrůst. Obdobně i transformace nás lidí je obvykle spojena s odevzdáním něčeho starého a vytvořením místa pro nové.
Spirit hada značí sílu a doprovází medicínskou cestou a připomíná nám propojení s medicínou Yahé ve formě světla a lásky (luz paz y amor).

Velikost náramku: Délka: 8.5 cm / Poloměr: 8.5 cm

Není skladem

[vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Náramek Yawanawa  vyrobila Samanda, vnučka náčelníka Yawanawy.  Byly vytvořené se záměrem ochrany a posílení vnitřní síly toho, kdo je nosí. Jejich tvorba je vědomým procesem, přičemž je doprovázena modlitbami. Indiáni nosí tyto šperky na rukách i nohách, i ve formě čelenek a převibrovávají jimi svůj vlastní vnitřní i vnější prostor.[/vc_column_text][vc_column_text]Náramky vyrobené tradičními kmeny v sobě nesou hlubokou symboliku. Každý symbol reprezentuje starodávnou moudrost, která je umocněna modlitbami, které proces výroby provázejí. Indiáni do náramků vkládají vize, které obdrželi ve spojení s medicínou pralesa, a tak tyto předměty poté připomínají jednotlivé vhledy a napomáhají udržet energii, kterou vize nesla.[/vc_column_text][vc_column_text]Indiáni vyrábějí tyto předměty v podstatě v každou volnou chvíli, neb tím tvoří něco hmotného, co má samo o sobě nějakou energetickou hodnotu, svou vlastní duši. Takovéto předměty nesou vysokou vibraci a mají schopnost jemně převibrovávat člověka, který je nosí i prostor, ve kterém se nacházejí.[/vc_column_text][vc_column_text]Tyto předměty – ať už náramky, nebo jiné šperky, nejsou módními doplňky. Každý z nich nese nějakou energii, jeho esence něco znamená (i to, že si vyberete zrovna ji) a můžeme symbolicky zmínit, že mají svou vlastní duši. I proto je třeba se o ně náležitě starat a kontinuálně vytvářet vztah. Doporučujeme jejich pravidelnou očistu (např. na slunci) a nabíjení (např. na oltáři).[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“27084″ img_size=“full“ alignment=“right“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Náramky byly zakoupeny pro podporu indiánů, a proto skoro celá částka se vrací zase k nim. Můžeme se zaručit za „čistotu“ jejich cesty až k nám. Naším záměrem je podpora indiánů, protože cítíme hlubokou vděčnost za moudrost, kterou uchovali a nyní se s námi (západním světem) o ni dělí.[/vc_column_text][vc_column_text]Jak si „nazout“ náramek?

Natočili jsme pro Vás návod jak si takový náramek nasoukat na ruku. Náramek by měl ruku dobře obepínat, tak aby se na ní nepohyboval.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Další informace

Hmotnost 80 g
Rozměry 10 × 10 × 1 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Yawanawa náramek – Runuwa mapu“