Ceremoniální vějíř – Força Mariri

2,699  vč DPH

Tento majestátný ceremoniální vějíř je vyrobený z per amazonských papoušků. Jeho rukověť je vyrobena z liány Marirí a kosti Alpacy. Rukověť zdobí krásná plastická hlava indiána doplněno barevným sklem. Tento vějíř přináší sílu a mocné volání spiritů pralesa.

Délka vějíře: 37 cm

Není skladem

Peří má mnoho různých významů, ale vždy bylo spojováno se svobodou,  transcendencí a komunikací s duchovními sférami. Peří bylo odjakživa v šamanismu nesmírně ceněno. Indiáni se zdobí peřím aby byli rozeznatelní pro spirity pralesa a mohli s nimi lépe komunikovat. Podle toho z jakého ptáka je peří, podle toho můžeme navnímat jak bude s energií pracovat.

Pera orlů a kondorů jsou velmi silná pera, práce s nimi je o síle jasnosti a údernosti. Kondoři jsou známí svou velikostí, silou a mocí a odedávna jsou spojováni s čistotou, moudrostí, introspekcí a duchovní transformací.

Pera z krocanů jsou tradičně používána v rituálech domorodých obyvatel severní ameriky. Krocan je symbolem divokosti Země, Země je divočina, kterou člověk nikdy nemůže ovládnout. Krocaní peří symbolizuje hojnost, hrdost a plodnost.

Další informace

Hmotnost 200 g
Rozměry 60 × 20 × 12 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ceremoniální vějíř – Força Mariri“