Dýmka Jiboia

3,777  vč DPH

Rituální dýmka z ručně zpracovaných kamenů z Cusca doplněná peřím. Nádherný kousek – kombinace bílého a tmavého kamene (Serpentinit) připomíná duální vnímání světa v kosmologii Inků. Hlava anakondy a její tělo obepíbající dýmku je symbolem transformace. Kouření dýmky je v šamanské tradici vždy forma obřadu, modlitby. Jejím výběrem dáváte najevo, jakým způsobem chcete se svým záměrem pracovat a můžete ovlivnit ochránění celého rituálu.

Délka dýmky: 35cm

Není skladem

Kouření dýmky představuje pro indiány a jejich šamany rituál známý stovky let. Jejich zdobení tak odpovídá kmenovým tradicím a také se liší podle oblasti. Tabák je jednou z mocných silových rostlin, proto je vždy dobré vědět, jakým způsobem byl rituální tabák pěstovaný a zpracovaný a samozřejmě by se měl používat v dýmce, která podpoří jeho léčivé účinky a ochrání záměr šamana. Tabák zvýrazní naše myšlenky a záměry, proto je vhodný k léčení druhých lidí tak, jak to provádí jihoameričtí šamani, když vydechují tabák na druhé lidi. Léčí tím energetické i fyzické tělo. Dýmku také můžete používat ke své osobní práci a rozvoji.

Vždy, když používáte rituální dýmku – ať už k práci s ostatními nebo s vlastním záměrem, udržujte svoji mysl pevnou a soustředěnou na rituální práci.

To, jak se o svoji dýmku staráte, také hodně vypovídá o vašich záměrech a stylu práce – asi nemusíme připomínat, že by měla být vždy čistá a průchozí – jedná se o posvátný předmět, který si zaslouží úctu.

Další informace

Hmotnost 500 g
Rozměry 35 × 5 × 5 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dýmka Jiboia“