Dýmka jaguár Chonta

1,222 

Dýmka z ručně zpracovaného kamene (Serpentinit) z Cusca s tělem ze dřeva Chonta. Hlava jaguára je symbolem strážce, který zbystřuje vnímání a přináší moudrost. Kouření dýmky je v šamanské tradici vždy forma obřadu, modlitby. Jejím výběrem dáváte najevo, jakým způsobem chcete se svým záměrem pracovat a můžete ovlivnit ochránění celého rituálu.

Délka dýmky: 15cm

Není skladem

Kouření dýmky představuje pro indiány a jejich šamany rituál známý stovky let. Jejich zdobení tak odpovídá kmenovým tradicím a také se liší podle oblasti. Tabák je jednou z mocných silových rostlin, proto je vždy dobré vědět, jakým způsobem byl rituální tabák pěstovaný a zpracovaný a samozřejmě by se měl používat v dýmce, která podpoří jeho léčivé účinky a ochrání záměr šamana. Tabák zvýrazní naše myšlenky a záměry, proto je vhodný k léčení druhých lidí tak, jak to provádí jihoameričtí šamani, když vydechují tabák na druhé lidi. Léčí tím energetické i fyzické tělo. Dýmku také můžete používat ke své osobní práci a rozvoji.

Vždy, když používáte rituální dýmku – ať už k práci s ostatními nebo s vlastním záměrem, udržujte svoji mysl pevnou a soustředěnou na rituální práci.

To, jak se o svoji dýmku staráte, také hodně vypovídá o vašich záměrech a stylu práce – asi nemusíme připomínat, že by měla být vždy čistá a průchozí – jedná se o posvátný předmět, který si zaslouží úctu.

Další informace

Hmotnost 80 g
Rozměry 15 × 3 × 3 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dýmka jaguár Chonta“