Tepi Chonta Jiboia Penas

955  vč DPH

Tepi je vyrobené ze dřeva Chonta Wood, Pejibaye (Guilielma gasipaes), ozdobené „květem Marirí“ (Ayahuasca) a modrým kamínkem zasazeným do symbolu Jiboia (had) pochází z Peru. Toto Tepi osazené peřím z amazonských papoušků, které indiáni sbírají v pralese, po té co jim je papoušci shodí. Foukačka slouží pro aplikaci medicíny Rapé jeden druhému navzájem. Foukačku posíláme včetně pytlíčku, který pro Vás ručně vyrobila Lucie, protože věříme, že medicína a medicínské nástroje si zaslouží dobrou péči a ochranu.
Délka foukačky je 19 – 21 cm.

Každá foukačka je originál a má jinou barvu peří, proto se vaše foukačka může lišit od té na obrázku.

Haux Haux Haux!

Není skladem

Tyto Tepi foukačky pocházejí z Peru.
Foukačky jsou vyrobené ze dřeva Chonta Wood, Pejibaye (Guilielma gasipaes). Tepi jsou ozdobeny „květem Marirí“ (Ayahuasca) a kamínkem osazeným v symbolu JIboia (had), který je symbolem transformace. Toto Tepi osazené peřím z amazonských papoušků, které indiáni sbírají v pralese, po té co jim je papoušci shodí.

Medicínské nástroje mají být vždy v ochranném obalu, vždy ukládány s úctou a respektem, z toho důvodu balíme také tyto foukačky do pytlíčků, které pro Vás šije ručně Lucie.

Tyto pytlíčky přibalujeme zdarma a nemají vliv na cenu produktu jako takového.
Důvod tohoto počinu je jednoduchý, chceme mezi Vás posílat dobré medicínské nástroje a zlepšovat tím kulturu Rapé medicíny u nás. 🙂

Haux Haux Haux!

Další informace

Hmotnost 40 g
Rozměry 19 × 6 × 1 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tepi Chonta Jiboia Penas“