Sleva!

Kuripe Puyanawa – Mariri verde

Original price was: 1,111 Kč.Current price is: 888 Kč. vč DPH

-20%

Kuripé, spirituální nástroj používaný lidmi kmene Puyanawa, byl vyroben výhradně pro Saravu. Výroba kuripé je prováděna s mnohými modlitbami a jak indiáni říkají, je určeno k rituálnímu použití. Kuripé je vyrobeno z tvrzené hmoty fimo, bambusu a je ozdobeno květem mariri a broušemným kamenem. Kuripé posíláme včetně pytlíčku, který pro Vás ručně vyrobila Lucie, protože věříme, že nástroje síly si zaslouží dobrou péči a ochranu.

Haux Haux Haux!

Není skladem

Tyto kuripé jsou spojením s lesem, přírodou a spirity pralesa (caboclos). Kuripé je pro osobní potřebu a vlastní aplikaci. Toto kuripé bylo vyrobeny speciálně pro Saravu. Vyrobil ho náš kamarád Antonio Puyanawa s velkou láskou. V jeho výrobě se odráží krásná a jemná práce v každém detailu, a z toho máme vždy velkou radost. Jak Antonio říká s každým použití tohoto kuripé voláte sílu lesa a ta posvátná síla přichází skrze tento nástroji moci přímo k Vám.

Nástroje síly mají být vždy v ochranném obalu, vždy ukládány s úctou a respektem, z toho důvodu balíme také tyto foukačky do pytlíčků, které pro Vás šije ručně Lucie.

Tyto pytlíčky přibalujeme zdarma a nemají vliv na cenu produktu jako takového.

Puyanawa kmen

Na počátku 20. století obývali Puyanawa prameny přítoků dolní řeky Moa, po kontaktu s neindiánskými obyvateli byli nuceni žít na půdě patřící plukovníkovi jménem Mancio Lima. Dnes žijí ve dvou vesnicích, Barão do Rio Branco a Ipiranga nacházející se v obci Mancio Lima, v Acre na břehu řeky Moa. tato vesnice je známá jako Pivo de Sapo ( lidé žáby ).

Další informace

Hmotnost 30 g
Rozměry 8 × 5 × 1 cm