SOS Acre | Sarava

S.O.S. Acre

Děkujeme !!
Za Vaši podporu
indiánů v Acre v Brazíli
postižených povodněmi

Společně se nám během pár dní podařilo vybrat 120 000,- (cca 5000$), které jsme indiánům v plné výši zaslali. Velice si vážíme nejen vaší podpory, ale i vaší důvěry v Saravu a možnosti zprostředkování této pomoci indiánům.

Podívejte se na video od Ninawy, který je předsedou organizace FEPHAC, na konto které jsme odeslali vybranou částku. Jeho poděkování pro všechny lidi u nás, kteří se podíleli na podpoře pro indiány a jejich návrat k jejich životu…

Ninawa nám také poslal oficiální děkovný dopis, na který se můžete podívat tady:

Možnost podpory pro indiány zůstává nadále otevřena

Pokud se cítíte jednou nohou v brazílii, tak jako my, prosíme podpořte indiány posláním finančního příspěvku na transparentní účet, který jsme založili u Fio banky. Veškeré prostředky z tohoto účtu budou převedeny rodinám, které to nejvíce potřebují a taky organizaci Fephac – Federação do Povo Huni Kui do Estado do Acre (Sdružení lidu Huni Kuin státu Acre).

Na této stránce se můžete podívat na aktuální stav konta a taky tady budeme uveřejňovat jakou podporu a komu jsme poslali.

Děkujeme, že po celou dobu podporujete indiány každým nákupem Rapé medicíny Saravá, ale nyní tato situace více volá po pozornosti nás všech.

Jsme si vědomi, že současná situace u nás není pro mnohé lidi jednoduchá, a proto jsme extrémně vděčni, za jakoukoliv podporu směrem k indiánům, kteří celou dobu podporují nás, sdílí s námi svoji medicínu a hlubokou moudrost pramenící ze života v úzkém kontaktu s pralesem. Chceme jim právě v této době vyjádřit náš soucit a podporu v jejich situaci, protože věříme, že my všichni jsme JEDNO.

Haux Haux Haux
SARAVÁ!

Štěpán & Lucie

Jsme neustále ve spojení s Ninawou, který nás opakovaně z hloubky svého srdce žádá o podporu, protože je stále několik vesnic a lidí, kteří ještě potřebují pomoc. Pokud se někdo z vás cítí volaný ještě přispět, budeme moc rádi.

Číslo transparentního účtu,
kam můžete posílat svoje příspěvky:

2001946809 / 2010

IBAN: CZ5420100000002001946809
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Platba pomocí QR kódu
(děkujeme Martinovi Jonathan Swiech za jeho vytvoření)

QR