SOS Acre | Sarava

S.O.S. Acre

Sbírka na podporu
indiánů v Acre v Brazíli
postižených povodněmi

Rozhodli jsme se podpořit indiány žijící v záplavami postižených oblastech na řece Acre. Dostáváme zprávy od našich přátel z brazílie o letošních nadmíru ničivých záplavách, které připravili o domov, potraviny a hlavně pitnou vodu desítky rodin v domorodých komunitách.

Pokud se cítíte jednou nohou v brazílii, tak jako my, prosíme podpořte indiány posláním finančního příspěvku na transparentní účet, který jsme založili u Fio banky. Veškeré prostředky z tohoto účtu budou převedeny rodinám, které to nejvíce potřebují a taky organizaci Fephac – Federação do Povo Huni Kui do Estado do Acre (Sdružení lidu Huni Kuin státu Acre).

Na této stránce se můžete podívat na aktuální stav konta a taky tady budeme uveřejňovat jakou podporu a komu jsme poslali.

Děkujeme, že po celou dobu podporujete indiány každým nákupem Rapé medicíny Saravá, ale nyní tato situace více volá po pozornosti nás všech.

Jsme si vědomi, že současná situace u nás není pro mnohé lidi jednoduchá, a proto jsme extrémně vděčni, za jakoukoliv podporu směrem k indiánům, kteří celou dobu podporují nás, sdílí s námi svoji medicínu a hlubokou moudrost pramenící ze života v úzkém kontaktu s pralesem. Chceme jim právě v této době vyjádřit náš soucit a podporu v jejich situaci, protože věříme, že my všichni jsme JEDNO.

Haux Haux Haux
SARAVÁ!

Štěpán & Lucie

Číslo transparentního účtu,
kam můžete posílat svoje příspěvky:

2001946809 / 2010

IBAN: CZ5420100000002001946809
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Platba pomocí QR kódu
(děkujeme Martinovi Jonathan Swiech za jeho vytvoření)

QR