Není skladem

Yawanawá Putani – Força Feminina

Rapé Yawanawa – Força Feminina (ženská síla) je směs z tabáku Mapacho a popele stromu Tsunu. Tato unikátní směs je připravovaná ženou náčelníka Yawanawa Biraciho – Putani, která je první ženou, která byla v Yawanawá tradici iniciována jako šaman. Putani vyrábí toto Rapé za zpěvu posvátných medicínských písní.

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , , ,

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Força Feminina, je Rapé připravované ženou náčelníka Yawanawa Biraciho – Putani. Před opětovným propojením kmene Yawanawá s jejich vlastními kořeny byla práce s medicínou vyhrazena výhradně pro muže. Putani, žena náčelníka Biraciho, je první ženou, která přinesla svou spiritualitu také ostatním ženám. Ona a její sestra poprvé podstoupili jednoroční iniciační dietu aby mohli pracovat s medicínou, připravovat posvátné Rapé a otevřeli tak cestu spirituality pro ženy.

Rapé Yawanawá Putani je unikátní svým charakterem, který dostává z ženských rukou. Prášek je světle hnědé barvy a jemné konzistence. Jeho účinky jsou jemnější, vhodné pro subtilnější energetickou práci a vyladění.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.